Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Był komikiem, jak sam o sobie pisze, w poprzednich życiach, ale nie zmienia to faktu, że to część jego biografii. Część, której się nie wyprze, bo jego stand up’y znaleźć można na YouTubie. Teraz Przemysław Pilarski, bo o nim mowa, postanowił zgłębić „Sztukę obsługi penisa”.

Książka dokładnie trafiła właśnie na księgarniane półki. I myli się ten, kto po tytule stwierdzi, że to prześmieszne erotyczne historie. Bo „Sztuka obsługi penisa” to merytoryczna książka seksuologiczna, która po pierwsze rozprawia się z mitami dotyczącymi męskiego przyrodzenia, a po drugie mierzy się ze stereotypami dotyczącymi męskości w ogóle. I to właśnie tu Przemysław Pilarski daje popis swojej błyskotliwości, dystansu i poczucia humoru.

 

Książka to długa, wielowątkowa męska rozmowa z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim. Ale sięgnąć mogą po nią nie tylko panowie, bo, jak zachęca wydawnictwo, ta literatura pomoże paniom posiąść nie tylko sztukę obsługi penisa, ale i całej reszty mężczyzny.

Zainteresowani? Jeśli tak, to Przemka będzie można zapytać o to, co skłoniło go, by zmienić branżę i zająć się już nie tylko rozśmieszaniem, ale i seksuologią. Spotkanie autorskie zaplanowano na 13 lutego, w warszawskich Marzycielach i Rzemieślnikach.

Katarzyna Węsierska