Paranienormalnin w nowej odsłonie już niedługo w telewizji! 18 marca 2018 (niedziela) o godz. 20.30 wystąpią premierowo w „Kabarecie na żywo” w telewizji Polsat. Robert Motyk i Michał Paszczyk będą gospodarzami odcinka oraz wystąpią ze świeżymi, nikomu nieznanymi  skeczami z najnowszego repertuaru.

Gośćmi odcinka będą Łowcy.B, Bartosz Kasprzykowski, Michał Czarnecki, Kabaret Ani Mru Mru oraz Kabaret Zachodni.

Kabaret Łowcy.B – będą gośćmi odcinka „Kabaretu na żywo”

Kabaret Paranienormalni przeszedł w 2017 roku dietę, a w jej wyniku swoją objętość uszczuplił o 1/3. Obecnie, w składzie niezmiennie występują: Robert Motyka –współtwórca kabaretu i Michał Paszczyk. Duet Paranienormalni wystąpi z nowym programem podczas telewizyjnego show „Kabaret na żywo”– 18.03.2018 w Polsacie.

"Kręcimy hita" !!!Zapraszamy już 18 marca w niedzielę do Kabaret na żywo 😎Zapowiada się bardzo paranienormalny odcinek 👌

Opublikowany przez Paranienormalni Profil Oficjalny na 27 lutego 2018

Przez ostatnich kilka lat Paranienormalni stworzyli uwielbiane przez fanów postaci m.in.: słynna Mariolka, dziadek w wykonaniu Paszczyka, czy dr Prozak wykreowany przez Motykę. W tym roku panowie postawili na zbudowanie nowej formuły. Właśnie zakończyli trasę zimową z cyklem „Kabaretowy Szczyt Wszystkiego”, podczas którego pełnili funkcję gospodarzy i prezentowali fragmenty nowego projektu. Owacje na stojąco i salwy śmiechu zapowiadają kolejny hit kabaretowy Paranienormalnych.

red.