Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Członkowie kabaretu Ani Mru-Mru wystąpili w teledysku grupy muzycznej Pawkin. Piosenka „Dobrego dnia” pojawiła się właśnie w serwisie YouTube. 

„Pomysł jest genialny. To jest fajna, wesoła piosenka. Mnóstwo ludzi, także widać, że dysponujecie sporym budżetem” – mówi z przekąsem Marcin Wójcik w pierwszej minucie klipu. Pada odpowiedź narratora: „Nie, to wszystko robimy za darmo…”. „To znaczy, że my też mamy to zrobić za darmo?” – dopytuje Wójcik. „Tak, taka prośba jest koledzy…”- kwituje narrator.

No i zgodzili się! Wyszło zabawnie. Artyści dysponują niesamowitą energią. W teledysku występuję cały skład kabaretu, czyli Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek.

Pawkin to rockowy zespół, który na polskiej scenie muzycznej istnieje od listopada 2011 roku.  Wokalistą jest charyzmatyczny Andrzej Pawka. Grupa ma na swoim koncie już sześć singli. Pochodzą z Kraśnika (woj.lubelskie). 

Efekty współpracy Panów? Zobaczcie sami:

red.