Autorzy

Michalina Dłużniewska

Redaktor naczelna. W Syroopie wymyśla, zarządza i nad wszystkim czuwa. Śmiech to jej element rozpoznawczy. Ma dyplom z kulturoznawstwa. Pracowała w radiu. Melomanka. Jak twierdzi, zna wszystkie zespoły świata. Nie boi się przygód, podróżuje autostopem. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dogada się z każdym. Miłuje wszystko, co piękne.

 

Laura Kempińska

Niepoprawna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Z wykształcenia dziennikarka, od jakiegoś czasu związana z telewizją. Obecnie studiuje PR i reklamę. Zdolna i ambitna. Jej miejscem na ziemi jest zdecydowanie Warszawa! Dużo czyta, dużo rozmyśla i dużo się śmieje. Wszystko musi mieć zaplanowane, jak w zegarku. Laura to indywidualistka o wielkim sercu, a jednym z jej marzeń jest własne schronisko dla zwierząt. Ironiczny styl bycia i ostry język są cechami  rozpoznawalnymi, a stand-up to jedna z jej ulubionych form komediowych.

Beata Dębska

Uśmiechnięta i zasłuchana w polskim hip-hopie dziewczyna, która nie lubi nudy! Zdobyła licencjat z dziennikarstwa, a teraz przyszedł czas na magisterkę z reklamy, Public Relations i brandingu. Na co dzień związana z klubem tenisowym na warszawskiej Woli. Gra w tenisa, pływa na windsurfingu, jeździ na nartach i snowboardzie. Uwielbia poznać nowe miejsca i ludzi. Jest gadułą, ale kiedy trzeba zamienia się w cierpliwego słuchacza.

Damian Zakrzewski

Kończy powoli przygodę ze studiami na kierunku teologii oraz edukacji medialnej i dziennikarstwa i myśli o rozpoczęciu przygody ze studiami doktoranckimi. Uwielbia podróżować i często takie podróże ze znajomymi organizuje. Kocha kabaret i stand up, sport. Interesuje go polityka, nauka, przyroda… Można by wymieniać godzinami. „Jak już coś robić, to robić na 100 %” – powtarza. Lubi kurczaki.

 Joanna Orkisz

Studentka Dziennikarstwa i medioznawstwa na UW. Trzy lata studiowała w Lublinie, gdzie postawiła swoje pierwsze kroki w mediach, a także w kuchni. Miłośniczka szarlotki  z lodami, łapania sklepowych okazji, zapachu mandarynek w zimowe wieczory. Wielokrotnie nagradzana w konkursach wokalnych. Obiema rękami podpisuje się pod słowami J.Tuwima: „Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa”.

Sandra Szmigiel

Nie ma jednego wyraźnego koloru.Najczęściej dogaduje się z leworęcznymi. Obserwuje, słucha, komentuje. Czasem śpiewa, czasem gra i ciągle szuka. Przy schizowych melodiach w jej głowie układają się wszystkie niepraktyczne rzeczy. Wybredna. Zakochana w Panu Burtonie i mrocznych bajkach. Czasami wydaje jej się, że nikt nie mówi nic naprawdę.