Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Kabaret Paranienormalni przeszedł w 2017 roku dietę, a w jej wyniku  swoją objętość uszczuplił o 1/3. Obecnie, w składzie niezmiennie występują: Robert Motyka –współtwórca kabaretu i Michał Paszczyk. Jednak to się zmienia! Duet Paranienormalni szuka nowego „paranienormalnego”, który zasili szeregi grupy. Każdy ma szansę!

Na profilu FB grupy pojawiła się niedawno informacja o castingu na nowego członka grupy. Poszukiwana jest osoba powyżej  25 roku życia, kreatywna,utalentowana, przepełniona dobrą energią z pasją bycia na scenie i bawienia innych.

Co trzeba zrobić?

Spełnić wyżej wymienione warunki oraz nagrać krótki film (wizytówkę) i wysłać swoje zgłoszenie do 17 marca. Prezentacja powinna zawierać odpowiedź na pytanie – dlaczego to właśnie Ciebie powinni wybrać Paranienormalni?

Do dzieła. Włączcie swoje kamery i pokażcie talent. Podzielcie się umiejętnością, którą chcielibyście pokazać na scenie. Casting odbęcie się 24 marca we Wrocławiu.

Więcej informacji na www.paranienormalni.com/casting 

red.