Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Nie kabaret, nie stand up, a specjalne show. Takie jest, według zapowiedzi, założenie programu, który być może na stałe zagości na antenie TVN. Stacja przygotowuje specjalny projekt pod tytułem Fabryka Patriotów. Ten wykona znany Wam dobrze Pożar w Burdelu.

Już pod koniec lutego na głównej antenie widzowie mają zobaczyć kabaretowo-muzyczny spektakl przygotowany przez Pożar w Burdelu. Co ważne – w całości. TVN nie ingeruje w scenariusz, tematykę czy treść. Nie oznacza to jednak, że cały program pokazany zostanie na antenie bez wcześniejszej opinii stacji i ewentualnych zmian montażowych (chodzi np. o niecenzuralne fragmenty, które nie mogą pojawić się na antenie przed 22.).

Fabryka Patriotów ma być połączeniem skeczów, scenek i piosenek, a cała tematyka show ma dotyczyć aktualnej sytuacji politycznej. I ma być to zupełnie nowa jakość kabaretowa w polskiej telewizji.

Jak powiedział dla portalu wirtualnemedia.pl szef TVN-u Edward Miszczak „najpierw był stand up, który się zatrzymał”. Dlatego stacja zaczęła interesować się Pożarem w Burdelu.

I teraz wszystko zależy od Was. Bo to widzowie mają zdecydować czy konwencja się sprawdzi i czy tego typu program publiczność chce w ogóle w telewizji oglądać. Na razie TVN zaplanował transmisję nagranego wcześniej eventu w wykonaniu Pożaru w Burdelu. Oglądalność odcinka zdecyduje czy program trafi do ramówki na stałe.

Katarzyna Węsierska