Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Wojciech Fiedorczuk i Jasiek Borkowski przejmą na kilka chwil, dobrze znany Cud nad Wisłą i zrobią małe zamieszanie. Darmowy występ, na który MUSICIE się wybrać. Mamy dla was kilka powodów, dlaczego nie może Was tam zabraknąć.

Wojciech Fiedorczuk, którego występy przepełnione są absurdem, prowokacją i nutką szaleństwa. Zawsze chce czymś zaskoczyć swoich słuchaczy, a czym zaskoczy publiczność nad Wisłą? Dojrzały mężczyzna, który uwielbia, kiedy ludzie rozumieją jego przekaz. Jego stand-up zaliczany jest do najlepszych w kraju.

 

Jasiek Borkowski to konkretny facet w dresach, który jest w stanie zrobić dobry stand-up z każdego tematu. Od problemów z pralką, aż po tematy dotyczące homoseksualistów. Ironicznie mówi o sobie, że ma rozdwojenie jaźni, a siedzenie na ławce to jego hobby. Ciekawe co wymyśli tym razem.

fb.com/jasiekborkowski

Stand-up nad Wisłą – wstęp darmowy, a jedyne co trzeba ze sobą zabrać to pozytywne nastawienie! Przekonaliśmy Was? Mamy nadzieję, że tak. Z takich okazji trzeba korzystać!

Kiedy i gdzie?

28 czerwca, o godzinie 20:00

Cud nad Wisłą, Bulwary Flotylli Wiślanej 1, Warszawa

 

Laura Kempińska