Najlepsza atmosfera, piękny widok na rzekę, leżak, drink w dłoni i doskonały spektakl! Zapraszamy na: „Komedię” w reżyserii Adama Ferencego.

Adam Ferency to doskonały i bardzo znany aktor, który zna się na tym co robi. Tym razem w ramach Teatru nad Wisłą wyreżyseruje i sam zagra w spektaklu „Komedia”. Jak piszą sami organizatorzy, to z pozoru banalna historia z pozoru banalnymi bohaterami. Sam opis tego przedstawienia zapowiada kawał dobrego i ciekawego humoru:

„Duduś kończy sześćdziesiąt lat i w urodzinowy wieczór puka do sąsiadów z góry, by pożyczyć korkociąg. Kilkanaście sekund, które dzielą mężczyznę od przekroczenia progu mieszkania Marianny i Bruna to ostatnie chwile jego – i tak już zachwianej rozstaniem z żoną – psychicznej równowagi. Za moment zdrowy rozsądek ustąpi miejsca małej paranoi, a kurtuazyjna konwersacja zmieni się w absurdalny dialog”.

Smaczku całej imprezie dodaje to, że odbędzie się ona nad wisłą a widzowie zasiądą na wygodnych leżakach.

 

„Komedia” ma swoją premierę 18 lipca o godzinie 20:30 w Pomoście 511 na bulwarze Flotylli Wiślanej, niedaleko mostu Łazienkowskiego w Warszawie.

Scenariusz: Miłogost Reczek
Reżyseria: Adam Ferency
Opracowanie muzyczne: Dariusz Kamiński
Obsada: Adam Ferency, Joanna Kosierkiewicz, Sławomir Grzymkowski

Damian Zakrzewski