Czujecie niedosyt po ostatnim występie Wojtka Fiedorczuka i Jaśka Borkowskiego nad Wisłą? Spokojnie! Cud zorganizował kolejne wydarzenie, które powoli zaczyna być wakacyjną tradycją. 5 lipca na scenie zagości Bartosz Zalewski i Wojtek Pięta. To może być mocne, męskie uderzenie!

Bartosz Zalewski jest nieco leniwym typem człowieka, ale trzeba przyznać, że w jego przypadku wychodzi mu to na plus. Jako pierwszy nagrał swój godzinny występ pt. „Wrocławska Premiera”, do obejrzenia u niego na dysku, bo mu się nie chciało zmontować. Lenistwo, nałogi i niemoc to dla niego muza podczas tworzenia tekstów.  Pochodzi z Wrocławia, gdzie w 2010 zadebiutował w formule stand-upowej. Założył grupę „Wrocławski Stand-up”, po przeprowadzce do Warszawy w 2015 NIE założył grupy „Warszawski Stand-up”. Pewnie Was to zaciekawi – Bartosz nie pije kawy!

Wojtek Pięta  jest młodym stand-uperem, którego mogliście zobaczyć m.in. w  programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Brał również aktywny udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Wojtek jest autorem kanału w serwisie YouTube, a także improwizatorem scenicznym. Porusza różne, przeróżne tematy, dotyczące zarówno dziadków w supermarkecie, jak i celebrytów. Kreatywny i wyluzowany – taki właśnie jest Wojtek Pięta.

Jeśli lubicie spędzać wieczory na świeżym powietrzu, siedząc na wygodnym leżaku z lampką wina w ręku i smakować najlepsze  stand-upowe występy, musicie przyjść do Cudu nad Wisłą. Poczujcie ten klimat, zabierzcie znajomych i korzystajcie z bezpłatnych wydarzeń!

Kiedy i gdzie?

5 lipca, o godzinie 20:00, WSTĘP DARMOWY

Cud nad Wisłą, Bulwary Flotylli Wiślanej 1, Warszawa

Laura Kempińska