Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Nie masz planów na wakacje? W tym roku warto wybrać się nad polskie morze! Letnia scena kabaretowa wyposażona jest w nowości, które umilą Wam wolny czas. Zabierzcie ze sobą dobry humor, mnóstwo pozytywnej energii i sprawdźcie, co szykuje dla Was KABARET NOWAKI.

ŚMIESZNY PATROL to nowy program Kabaretu NOWAKI, który swoją premierę będzie miał 17 lipca w Mrzeżynie.  Można się domyślać, że w roli głównej wystąpi piękna Adrianna Borek, u której boku jak zawsze, nierozłącznie Tomasz Marciniak i Kamil Piróg. Czym zaskoczy znane i lubiane trio?

„Zaskakujemy zawsze! Każdy występ jest niepowtarzalny, gdyż pojawia się u nas mnóstwo improwizacji, których nie powtarzamy podczas innych występów. Najlepszą reklamą niech będzie to, że sami do końca nie wiemy, co się tam  wydarzy” – odpowiada Adrianna Borek.

Czego więc możemy spodziewać się po kabarecie NOWAKI?

„świeżości, celnych obserwacji i  szalonych przygód naszych bohaterów. Pojawi się niezawodna Pani Krystyna, Martynka, czy Teściowa. Większość repertuaru będzie premierowa i przygotowana specjalnie dla ŚMIESZNEGO PATROLU. Jeśli będą jakieś skecze, które szersza publiczność może znać, to obiecujemy, że będą po mocnym liftingu:)”.

https://www.facebook.com/kabaretnowaki/

Skupmy się jeszcze na plakacie, który może podpowiadać, jakie jeszcze tematy będą poruszane. Nie byłabym sobą gdybym nie zapytała o przystojnych ratowników, czy będą tematem przewodnim ŚMIESZNEGO PATROLU?

„Jak morze to i ratownicy, w zeszłym roku cała nasza trasa była oparta na motywach z ratownikami, w tym roku też się pojawią, ale w mniejszym stopniu, w tym roku królują wczasowicze :)”.

To nie wszystko! Wczasowicze będą królować, ale tematyka będzie naprawdę różnorodna, tak aby zachwycała wszystkich. Relacje damsko-męskie, tematy zdrowotne, a nawet abstrakcyjne. Kabaret NOWAKI kolejny raz, będą zaskakiwać kreatywnością.

Kiedy więc, znudzicie się leżeniem na plaży, słońce sprawi, że wyglądem dorównacie niejednemu  Latynosowi, udajcie się na ŚMIESZNY PATROL i cieszcie udanym urlopem! NOWAKI odwiedzą kilka nadmorskich miejscowości, aby każdy z zainteresowanych mógł uczestniczyć w ich pozytywnie naładowanym występie.

https://www.facebook.com/kabaretnowaki/

Gdzie?

MRZEŻYNO PREMIERA 17.07., Hala Widowiskowo-Sportowa ul. Tysiąclecia 32A, godz.: 20:00.

Międzyzdroje 18.07., 26.07., Amfiteatr na Promenadzie Gwiazd, godz.: 20:00.

Jastarnia 19.07., Namiot Scena Kulturalna Jastarnia 2017, ul. Księdza Bernarda Sychty okolice numeru 76, godz.: 18:00.

Władysławowo 19.07., Namiot Scena Kulturalna Władysławowo 2017, ul. Błękitnej Armii 3, godz.: 21:00.

Karwia 20.07., Namiot Scena Kulturalna Karwia 2017, ul. Wojska Polskiego 47, godz.: 18:00.

Jastrzębia Góra 20.07., Namiot Scena Kulturalna Jastrzębia Góra 2017, ul. Promenada Światowida, godz.: 20:30.

Łeba 21.07., Namiot Scena Kulturalna Łeba 2017, ul. Leśna 3, godz.: 20:30.

Dźwirzyno 27.07., Amfiteatr, ul. Hanki Sawickiej, godz.: 20:00.

Ustronie Morskie 28.07., Amfiteatr w Ustroniu Morskim, ul. Bolesława Chrobrego, godz.: 19:30.

Lipiec może okazać się miesiącem Kabaretu NOWAKI, a ich nowość prawdopodobnie zapamiętamy, aż do przyszłego lata. Sprawdźcie sami, do czego zdolna jest para mężczyzn, których „najważniejszą kobietą” jest Adrianna Borek. Niech poniesie Was fala dobrego humoru, a morska bryza zwieje z policzków łzy śmiechu!

Bilety:

www.kulturairozrywka.pl i www.kabaretowebilety.pl

 

Laura Kempińska