Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

„Śmiech jest potrzebny, śmiech jest oczyszczający, śmiech jest zdrowy i potrzebujemy go w tym całym życiu, które jest takie poważne”  – mówił Mateusz Banasiuk. „Skazani na miłość” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza to teatralna komedia, która będzie niczym lekarstwo na jesienne wieczory. Rozkocha, rozbawi i sprawi, że od tej pory – będziecie skazani na komedie. 

Pięć różnych temperamentów, pięć wulkanów energii w odciętym od świata mieszkaniu, słynnego autora Trucizny w kiełbasie Jerzego B, w którego rolę wciela się Jan Jankowski. Mężczyzna, który miał poślubić młodszą od siebie kobietę. I który posiada na swoim koncie dużą kwotę z polis ubezpieczeniowych.

 

(Jan Jankowski; źródło www.teatrkomedia.pl)

 

Pośród lokatorów jest również mało atrakcyjna urzędniczka Stanu Cywilnego – Magdalena Wójcik, ale i piękna matka słynnego autora i niedoszłego Pana Młodego – Maria Pakulnis.

 

(Magdalena Wójcik; źródło www.teatrkomedia.pl)

Jest też zgrabna, młoda i niedoszła Panna Młoda, która skończyła zaledwie dwadzieścia lat, a już chce mieszkać sama i żyć, jak prawdziwy dorosły – czyli samodzielnie. Jest też przebojowy młodzieniec – Mateusz Banasiuk, który jest prawdziwą gwiazdą rocka i nowym chłopakiem niedoszłej Panny Młodej, w której rolę wciela się znakomita Olga Kalicka

(Olga Kalicka, Mateusz Banasiuk; źródło www.teatrkomedia.pl)

Jest też dziwny mężczyzna – Wojciech Wachuda, który niby jest Chińczykiem, ale wcale nim nie jest, bo jest kimś innym, ale kim? Wszyscy mają ze sobą wiele wspólnego, choć na pierwszy rzut oka może  wydawać się inaczej. 

 

Bohaterowie komedii wierzą w horoskopy i są w stanie podporządkować im całe swoje życie. Z kolei postać Olgi Kalickiej żyje chwilą. 

Jaka jest Saska, którą grasz w spektaklu Skazani na miłość?

„Jest pewna siebie i łatwo podejmuje decyzje i potem się ich trzyma. Raczej nie należy do osób, które są niezdecydowane, ale wiedzą czego chcą. Saska jest bardzo szalona, w ostatniej chwili podejmuje decyzje, że jednak nie wyjdzie za mąż, za dużo starszego od siebie mężczyznę, bo zakochuje się w gwiździe rocka. To mega szalona dziewczyna, dla której miłość jest w życiu najważniejsza” – opowiada Olga Kalicka.  

(Olga Kalicka; źródło www.teatrkomedia.pl)

 

„To jest najtrudniejsza ze sztuk, komedia i farsa, zawsze to podkreślam, jak gram w tym teatrze już z piętnaście lat. I to jest najtrudniejsza ze sztuk, żeby rozbawić ludzi” – podczas próby tłumaczył nam Jan Jankowski.

Dowcip, sarkazm, gwałtowne zwroty akcji, obsada na najwyższym poziomie gwarantują teatralne uniesienia. Warto zobaczyć Skazanych na miłość, przede wszystkim dlatego, że wszyscy prędzej czy później, będziemy mieli z nią do czynienia. A zachęcające jest również to, że Mateusz Banasiuk zaskoczy Was swoim mocnym i dobrym wokalem. 

OBSADA

 Mateusz Banasiuk

 Maria Pakulnis

 Magdalena Wójcik

 Olga Kalicka 

 Jan Jankowski

Wojciech Wachuda

Kiedy i gdzie?

TEATR KOMEDIA w Warszawie 

23.10.2017, 24.10.2017, 25.10.2017 

26.11.2017,  27.11.2017, 28.11.2017

09.12.2017, 10.12.2017 

Bilety oraz więcej informacji znajdziemy na stronie teatru: www.teatrkomedia.pl

 

Laura Kempińska