Czytamy gazetę, przeglądamy Internet, oglądamy telewizje, słuchamy radia, wszędzie ostatnio jeden temat – KONIEC ŚWIATA. 23 września znów ma nastąpić! Według nowej teorii w Ziemię ma uderzyć nieznana planeta, która krąży wokół naszego układu planetarnego. Z kolei drugą teorią jest istnienie planety Nibru, która zbliża się do powierzchni Ziemi. Większość z nas ma już za sobą koniec świata. Ostatni datowany był na 21 grudnia 2012 roku. 

Źródło: Pixabay.com

Nauczeni doświadczeniem wiemy, iż zapowiedzi końca świata należy traktować z przymrużeniem oka, a także podchodzić z dystansem. A skoro już o tym mowa, fani kabaretu mają swój koniec świata i to dosłownie, czyli przed Państwem Kabaret na Koniec Świata!

Żródło: www.e-teatr.pl

Czarny humor, liryczne piosenki, błazenada, przełamywanie tabu. Tak opisać można kabaret na Koniec Świata. W XXI wieku, kiedy to króluje Internet, smartfony, a także powszechny brak czasu dla siebie, warto czasem oderwać się od codziennych obowiązków i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Pozwolić, by ktoś przełamał granice politycznej poprawności, pokazał nam swój czarny humor, co pozwoli poszerzyć nasze spojrzenie na świat. Kabaret jest wspólnym projektem dramatopisarzy, aktorów, muzyków, a także reżyserów, którzy sprawią, że Koniec Świata nie będzie nudny! 

Co miesiąc kabaret występuje z nowym programem skupionym wokół osób znanych, a także przeróżnych tematów od karnawał po depresje, zahaczając o podróże i uzależnienia. Na scenie zobaczyć można między innymi: Agatę Wątróbską, Roberta Majewskiego, Sebastiana Stankiewicza, Magdalenę Smalarę, a także Annę Markowicz i Olgę Sarzyńską

Oto co na scenie potrafi Koniec Świata:

Jeżeli chcesz przeżyć dzień z kabaretem Na Koniec Świata najbliższe spektakle już 7 i 8 października 2017 w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Mamy nadzieję, że 23 września nie będzie ostatecznym końcem świata i spotkamy się z kabaretem Na Koniec Świata!

 

Beata Dębska