Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Śmiało można powiedzieć, że tworzą duet doskonały, bo składający się z dwóch mężczyzn. Jednak „wszystko się może zdarzyć”, ale i zmienić. Kabaret K2 zaprezentuje swój talent w trio… z kobietą.

Szykują około dziesięciu nowych skeczy, w których nie zobaczymy tylko i wyłącznie Michała Zenknera i Bartosza Klauzińskiego. Tym razem u ich boku na scenie zagości Dominika Najdek, znana z Kabaretu Zalotka, która będzie upiększać swym talentem męskie grono. Czy szykuje się rewolucja? Zarówno w skeczach, jak i w składzie?

Dominika Najdek
Źródło: http://www.kabaret-zalotka.pl/

„Jeśli chodzi o klimat skeczy nie będzie rewolucji, raczej ewolucja. Staramy się rozwijać jako twórcy, ale nie chcemy robić niczego wbrew sobie. Najprawdopodobniej nic by z tego nie wyszło, a my mielibyśmy artystycznego kaca. Na premierze będzie stare, dobre K2 tylko nowe i lepsze” – wyjaśniają Klauziński i Zenkner. 

W premierowych skeczach będziemy mogli zobaczyć obyczajowe obserwacje w połączeniu  z absurdem. Różne, jak to mówi Kabaret K2 „odjechane” postaci, niesamowitą interakcję z widownią i jak zawsze, dużo improwizacji.

Ważnym punktem programu jest Dominika! To ona będzie największym zaskoczeniem dla publiczności. 

„Taką małą rewolucją jest to, że postanowiliśmy zbadać jak w naszych skeczach sprawdzi się układ trójkowy, płciowo pomieszany…Czyli prościej, jak to jest z kobietą…na scenie. Nie, że znudziła nam się praca w duecie. Po prostu chcemy się rozwijać i eksplorujemy nowe możliwości. 

Ciekawe skąd pomysł, że trzecim komikiem ma być właśnie kobieta? Może chodzi o słabość do płci przeciwnej? 

„Podczas wakacji występowaliśmy z taką jedną Basią, ale nie wyszło. Pozdrawiamy Basię! Po tamtym eksperymencie zostało nam kilka skeczy na trzy osoby. Było nam szkoda sierotek, bo siedziały w kącie i popiskiwały: Co z nami będzie? Co z nami będzie? I tu – TA-DAM! – pojawia się Dominika. Zaprosiliśmy ją do gościnnego udziału w naszej premierze. Czyli Dominika jest gościówą. A my nadal eksperymentujemy i czas pokaże co z tego wyniknie”.

Pomysł z Dominiką bardzo nam się spodobał. Informacja o dziesięciu nowych skeczach rownież. Koniecznie wybierzcie się na występ premierowy i zobaczcie Kabaret K2 pierwszy raz z kobietą. Taka okazja może się już nie trafić! 

Kiedy? 

27 września, godz.: 20:00 

Gdzie? 

Piwnica Artystyczna Kawon

ul. Zamkowa 5, Zielona Góra

Bilety dostępne na www.abilet.pl

red.