Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Początek roku to idealny moment, by wybrać się do kina i zobaczyć coś nowego, dobrego, ale przede wszystkim radosnego. Czy nie jest to prawda, że komedie lepiej wpływają na nasze samopoczucie? Poprawiają ilość endorfin w naszym organizmie, a my sami chcemy się śmiać jeszcze długo po seansie? Oczywiście, że tak! Dlatego przygotowaliśmy dla Was cztery komedie, które w styczniu wchodzą na wielkie ekrany.

Party, reż. Sally Potter

Party w reżyserii Sally Potter to dramat i komedia w jednym. Główną rolę w filmie gra dobrze znany wszystkim z serialu Peaky Blinders Cillian Murphy. Tym razem mężczyzna wcieli się biznesmena-kokainistę. Akcja filmu rozgrywa się na imprezie zorganizowanej przez Janet. Mąż kobiety skrywa pewną tajemnicę, którą postanawia publicznie wyjawić. Polska premiera 5 stycznia 2018.

Narzeczony na niby, reż. Bartosz Prokopowicz

Karina (Julia Kamińska) próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Ale jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Każdy z nich to chodząca tajemnica. A kiedy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach, a przede wszystkim w swoich sercach. Premiera 12 stycznia 2018.

Pomniejszenie, reż. Alekaxander Payne

Dramat, komedia i sci-fi – te trzy gatunki filmowe tworzą nową produkcję dwukrotnie nagrodzonego Oscarem Alexandera Payne’a I. Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji krytycy określili Pomniejszenie mianem 'arcydzieła’. Film opowiada o mężczyźnie, który uważa, że jego życie byłoby lepsze, gdyby się…skurczył. W rolach głównych zobaczymy Matta Damona, Christopha Waltza, Aleca Baldwina i Kristen Wiig. Polska premiera 12 stycznia 2018.

Podatek od miłości, reż. Bartłomiej Ignaciuk

Surowa inspektor Klara (Aleksandra Domańska) ściga domniemanego oszusta podatkowego – cynicznego, acz pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki), który przez niefrasobliwość i dobre serce popadł w kłopoty podatkowe. Kiedy los „ściganego” wydaje się przesądzony, nieoczekiwanie i wbrew wszelkim regułom Klara i Marian zakochują się. Uruchomi to ciąg komicznych wydarzeń, które odmienią życie bohaterów. On dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa. Ona może trafić do więzienia. Czy tak się stanie? Premiera 26 stycznia.

Laura Kempińska