Humor w wykonaniu kabaretu Łowcy.b pojawiać się będzie także w sieci! Kabaret ogłosił, że ruszają z nowymi produkcjami na swoim kanale na YouTube. Powstał  już pierwszy film, a raczej pierwsza zagadka…

„Uwaga !!!! Attention !!!! Achtung !!!! Bнимание !!!!! Już od dziś na naszym kanale youtube będą pojawiać się różne filmiki, krótkie scenki, zagadki filmowe i wiele innych abstrakcyjnych pomysłów rodzących się w naszych głowach, które przelane na cyfrową taśmę filmową trafią właśnie do WAS” –  Taką informację można przeczytać na oficjalnym profilu kabaretu. Na pierwszy ogień grupa zapowiedziała serię zagadek filmowych. Wśród osób, które w komentarzu odgadną tytuł filmu rozlosowane zostaną płyty DVD  z najnowszym programem kabaretu wraz z autografami oraz niespodzianka. Zgadlibyście o jaki tytuł chodzi?

WIDEO https://www.youtube.com/watch?v=jEBFACEwxBs

 

Nie jest to łatwe zadanie, jednak pomysł kabaretu wydaje się bardzo interesujący i na pewno przyciągnie uwagę widzów. Próbowaliśmy podpytać autorów o inspiracje i szczegóły dalszych produkcji, jednak Ci nabrali wody w usta i nie chcą nic zdradzać. Nie pozostaje zatem nic innego jak tylko czekać na kolejne zagadki i innego rodzaju nagrania.

Damian Zakrzewski