Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

19 edycja Mazurskiej Nocy Kabaretowej nie będzie transmitowana w TVP – podaje portal wirtualnemedia.pl. Jest to decyzja organizatorów, czyli Stowarzyszenia Promocji Sztuki Kabaretowej „Paka”.

 Nieznana jest przyczyna takiej decyzji, stowarzyszenie podało tylko informacje o braku transmisji. Ze strony TVP pojawił się komunikat, że stacja nie zrezygnowała z transmisji Mazurskiej Nocy Kabaretowej. Co więcej, telewizja chce transmitować imprezę i zaprasza organizatorów do współpracy przy obecnej i kolejnych edycjach.

Warto nadmienić, że w zaprezentowanych w maju oficjalnych plakatach imprezy zabrakło loga TVP i TVP Rozrywka, które do tej pory były patronami medialnymi tego wydarzenia. Mazurska Noc Kabaretowa odbędzie się w tym roku 8 lipca oczywiście na deskach amfiteatru w Mrągowie. Reżyserką tej imprezy jest Beata Harasimowicz, która we wrześniu 2016 roku rozstała się z TVP po 24 latach pracy.

Na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią m.in. Ani Mru- Mru, Kabaret pod Wyrwigroszem, Jerzy Kryszak, Ireneusz Krosny, Formacja Chatlet, kabaret Ciach, Jurki oraz laureat 33. Przeglądu Kabaretów PAKA – Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Bilety do kupienia tutaj.

Damian Zakrzewski