Polska wersja znanego, amerykańskiego programu satyrycznego już dostępna. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Showmax i YouTube. Pierwszym prowadzącym był  Piotr Adamczyk. Brzmi zachęcająco?

Polska wersja utrzyma stałe elementy programu jak skecze i występy muzycznych gwiazd. Ponadto każdy odcinek skupiony będzie wokół postaci prowadzącego gościa. W stałej obsadzie znaleźli się: Laura Breszka, Monika Babula, Karolina Piechota, Helena Ganjalyan, Magda Smalara, Michał Meyer, Michał Zieliński, Sebastian Stankiewicz, Szymon Mysłakowski, Mateusz Grydlik i Kamil Pruban.

fot. materialy prasowe

„Forma jest ta sama, co za oceanem, ale treść oczywiście nasza. Koncept i wszystkie elementy będą takie same, ale robione przez polski zespół, na polskie tematy. Różnić się więc będą – co oczywiste – treścią. Nad każdym odcinkiem pracować będzie kilkadziesiąt osób: autorów tekstów, aktorów, scenarzystów, scenografów, muzyków. To jest bardzo duże przedsięwzięcie, nasze największe” – komentuje w w wywiadzie dla wirtualnemedia.pl Maciej Sojka dyrektor zarządzający Showmax Polska.

 Aktorzy mają nadzieję, że uda im się nauczyć Polaków dystansu, a przy tym dobrze się bawić. Stawiają sobie za cel, by zakończyć i rozbawić publiczność. Swój udział w programie potwierdził również Robert Biedroń. Na widzów czeka wiele atrakcji i niespodzianek.

Co więcej cztery pierwsze odcinki „SNL Polska” można oglądać na YouTubie i Shomaxie za darmo.

red.