Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Przed Świętami z pewnością nie raz trafiliście na piosenkę “All I Want For Christmas Is You”. Ale z pewnością nie w tej wersji! Posłuchajcie świątecznego przeboju Mariah Carey zagranego na instrumentach szkolnych oraz w wersji karaoke.

Mariah Carey była gościem w programie Jimmy’ego Fallona. W okresie świąt Bożego Narodzenia warto przypomnieć sobie jej występ! Diva zaprezentowała wówczas swój świąteczny przebój „All I Want For Christmas Is You” w wyjątkowej, niecodziennej wersji.

W jednym z segmentów programu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” artyści wykonują swoje przeboje z akompaniamentem instrumentów szkolnych. Podczas występu w programie Mariah wykonała „All I Want For Christmas Is You” w towarzystwie prowadzącego i The Roots.

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pojawiła się specjalna, świąteczna edycja Carpool Karaoke! Carpool Karaoke na święta? James Corden z okazji Gwiazdki przygotował specjalne wydanie Carpool Karaoke, które warto wspomnieć. Gwiazdy śpiewają świąteczny hit Mariah Carey All I Want For Christmas Is You! Posłuchajcie największego hitu na gwiazdkę All I Want For Christmas Is You w wykonaniu Jamesa Cordena i jego znanych gości!

red.