Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

„To był nasz ostatni występ w tym składzie” –  napisali na swoim fanpage’u artyści z kabaretu Paranienormalni. Działająca od ponad 13 lat grupa zmienia skład.

Ostatni występ Paranienormalnych odbył się w Płońsku.  „Dziękujemy wszystkim z całego serca za dobrą, wspaniałą energię, której doświadczyliśmy dzięki tej cudownej przygodzie. Jesteśmy Paranienormalni i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa???Do zobaczenia ?” – poinformowali na swoim facebook’owym profilu 

Paranienormalni to kabaret cieszący się największą popularnością w mediach społecznościowych. Na swoim fanpage’u mają ponad 700 tys. fanów. Po tej ostatniej, smutnej dla publiczności wiadomości, na ich profilu pojawiła się fala komentarzy: 

„To nam jest strasznie przykro, tak jakby wyrwano nam czesc serca….I to nie powroci….nie wyobrazam sobie,ze juz nie bedziecie wystepowac…dla mnie juz nie ma innych kabaretow…..powodzenia chlopaki…?– napisała jedna z fanek kabaretu. 

„Może jeszcze to przemyślcie??? Scena kabaretowa bez Was…nie istnieje..” – dodała druga.

Przyczyna rozstania nie jest do końca znana. Wiadomo jednak, że to Igor Kwiatkowski postanowił opuścić grupę, by rozpocząć karierą solową. Artyści komentują zdarzenie: „Razem z Igorem przeszliśmy długą drogę, która wiele nas nauczyła, dała mnóstwo satysfakcji oraz pozwoliła na realizację pasji i marzeń. Zagraliśmy razem dla setek tysięcy ludzi niezliczoną ilość występów, powołaliśmy do życia postaci, które pozostaną w pamięci fanów na zawsze. Ale czas najwyższy, aby Mariolka, Kryspin i Balcerzak, odeszli na zasłużoną emeryturę”. 

Igor Kwiatkowski dołączył do ekipy Polskiej Nocy Kabaretowej, edycja 2018. „Igorowi zaś życzymy samych sukcesów i spełnienia zawodowego, oraz trzymamy mocno kciuki za nowe, solowe realizacje” – napisał Robert Motyka i Michał Paszczyk na fb.

Kabaret kontynuuje swoją działalność w nowym składzie.

red.