Kabaret Skeczów Męczących stworzył parodię znanego polskiego reżysera, Patryka Vegi. Widzieliście już teledysk? Jak komicy sprawdzili się w roli aktorów?

To wszystko z okazji piętnastych urodzin Kabaretu Skeczów Męczących – teledysk powstał specjalnie dla fanów. Ma zachęcić do udziału w jubileuszowych spektaklach, które przepełnione będą nowościami i klasykami, bez których nie wyobrażamy sobie Kabaretu Skeczów Męczących.

Teledysk zrealizowany przez chłopaków z kabaretu nawiązuje w prześmiewczy sposób do filmów Patryka Vegi. Słynącego z mocnego prezentowania polskiej rzeczywistości, ostrego języka i zaskakujących zwrotów akcji. W teledysku KSM to wszystko, co widzieliśmy chociażby w filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” zmieniło się w komedię i żart, który ma rozbawić. Czy rozbawił? To musicie ocenić sami.

Trzeba jednak przyznać, że cała realizacja klipu jest zrobiona na wysokim, profesjonalnym poziomie.  Jeśli poprzez parodię zostaliście zachęceni do wzięcia udziału w urodzinowych przedstawieniach KSM, koniecznie kupujcie bilety, bo te rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Laura Kempińska