Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Kabaret Skeczów Męczących ma za sobą 15 lat na scenie. Taki sukces trzeba uczcić! Dlatego ruszają w trasę po całej Polsce i nie tylko, żeby razem ze swoimi fanami świętować i świetnie się bawić podczas swojego jubileuszu.

Z tej okazji artyści przygotowali  coś specjalnego. Jednymi z pierwszych widzów którzy będą mogli już w styczniu zobaczyć premierowy program będą oczywiście Kielczanie.

Dzięki swojemu doświadczeniu i pracowitości Kabareciarze stworzyli program podczas którego każdy będzie się świetnie bawił. Panowie postanowili rozwinąć wątki postaci, które pokochaliśmy. Dowiemy się między innymi: jak Wiesiek po raz kolejny pomógł rozwiązać Markowi problem z pewną wizytą. Będziemy również świadkami rodzinnych perypetii związanych z organizacją kolejnej imprezy rodzinnej, jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Zespół Puerto Rico w niezmiennym składzie Puerto i Andrzeja zaproponuje swoją kolejną wystrzałową piosenkę. Opowiedzą pewnemu reporterowi o niewiarygodnych przygodach, jakie ich spotkały podczas jej nagrania. Kto wie może doczekamy się ich debiutanckiej płyty? Dowiemy się również czym zaskoczy swojego nowego pracodawcę nieustraszona i przebojowa Jadwiga Paździerz. Możemy powiedzieć z całą pewnością, że program który zaprezentują podczas jubileuszowej trasy jest przygotowany i przećwiczony perfekcyjnie.

Będzie energetycznie, zaskakująco i z pompą jak na urodziny KSMu przystało. Pojawiają sie kolejne miasta, w których KSM będzie świętować swoje urodziny. Jesteśmy pewni, że to 15-lecie będzie hitem jak każdy program przygotowany przez Kabaret Skeczów Męczących. Wszystkie informacje dotyczące terminów znajdziecie na Oficjalnej Stronie KSM. 

Serdecznie zapraszamy!

Aleksandra Kletke

FanKlub Kabaretu Skeczów Męczących