Jest ich czterech, jak czterech muszkieterów, bo trzech to zdecydowanie za mało! Robią to, co wychodzi im najlepiej. W eterze są gwiazdami. Rozśmieszają swoją niespotykaną fonią, a od jakiegoś czasu występują na prawdziwej scenie. Wychodzą z radiowego studia i grają, jak profesjonaliści.

www.facebook.com/KabaretItyle

Poznacie ich głównie po głosie, bo to właśnie on podczas jazdy samochodem, gotując obiad czy odpoczywając po nim, bawi Was i zaciekawia. Od kilkunastu lat Kabaret I TYLE  związany jest  z radiem RMF FM, gdzie przygotowuje śmieszne, kilkuminutowe voicy – zaskakując żartem i pozytywnie nastawiając.

Kabaret I TYLE tworzą:

Przemysław Skowron –  poeta, prozaik, eseista. Krytyk teatralny i literacki. Recenzent filmowy. Mężcyzna o oczach niebieskich,  jak dżinsy.

Robert Karpowicz  – pasjonat fotografii i gór, a jeśli chodzi o relaks to stawia na książkę i muzykę.

Tomasz Olbratowski – zaczynał, jako dziennikarz, w swojej karierze często miał dużo na głowie. W wolnych chwilach pisze felietony.

Jacek Tomkowicz – bardzo odważny mężczyzna – żadnych rzeczy się nie boi. W radiu RMF FM zajmował się niemal wszystkim, począwszy od montażu, aż po produkcję.

Możemy tylko przypuszczać, choć owe przypuszczenia zapewne się sprawdzą – Kabaret I TYLE narobi jeszcze większego zamieszania, niż nam się wydaje. Czterech zdolnych mężczyzn, z niebywałymi głosami na kabaretowej arenie medialnej! Już nie możemy się doczekać nowości ze strony chłopaków.

Zapraszamy Was do obejrzenia kilku filmów kabaretu I TYLE, na YouTube, gdzie przygotowywane są specjalne wydania dzienników informacyjnych.

Zobaczcie sami:

Laura Kempińska