Paranienormalni zagrają wyjątkowy spektakl, który zrealizuje Telewizja Polsat. Grupa wystąpi już 27 marca w Teatrze Muzycznym Roma w Warszawie. Na scenie pojawią się największe hity, które składają się na program „Żarty się skończyły”.

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy. „Żarty się skończyły” to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.
W pełnym zaskoczeń i nieprzewidywalnym spektaklu udział weźmie także Torres Band, który zapewni oprawę muzyczną show, a także gość specjalny – Sound’n’Grace.  

27.03.2017 Warszawa / Teatr Muzyczny ROMA / godz. 19:30
Bilety dostępne na:
http://bit.ly/2lXDBpi oraz http://bit.ly/2mIpkxe

Z tej okazji mamy dla Was konkurs. Do wygrania podwójne zaproszenie na spektakl! 

Pytanie konkursowe: Idealny zawód dla Mariolki to….?

Nagrodzimy najciekawszą odpowiedź.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: redakcja@syroop.pl

(na odpowiedzi czekamy do piątku 24 marca do północy)