Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

To już czwarty raz, kiedy z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kabareciarze i przyjaciele razem ze sportowcami TS Volley i Basket ROW Rybnik zagrają Legendarny Kosmiczny Mecz (LKM).

„Kosmiczny mecz” to dla nas zawsze bardzo ważne wydarzenie, szczytny jest cel, ale i forma jest rzadko spotykana, co tym bardziej zachęca wiele gwiazd do pojawienia się na meczu – mówi Bartosz Demczuk z Kabaretu Młodych Panów , jeden z organizatorów Kosmicznego Meczu, a także jeden z graczy.

Z gwiazd i celebrytów mamy pełną paletę osobistości świata sztuki, telewizji, kabaretu czy sportu. Adam Asanov z „Piersi” i członkowie „Letniego, Chamskiego Podrywu”.

Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Tomasz Majer (Hrabi), Roman Żurek (Neonówka), Piotr Gumulec (Chyba), Maciej Morze, Tomasz Nowaczyk, Wojciech Kowalczyk i Olga Łasak (Czesuaf), Bartosz Gajda (Łowcy.B) oraz Robert Motyka, Michał Paszczyk i Rafał Kadłucki (Paranienormalni) reprezentować będą polskie kabarety.

Dołączy do nich stand-uper David Mbeda Ndege, ostatnio bardzo popularny w Rybniku za sprawą świetnych występów podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK.

Bogdan Kalus zaprasza

Do święta Trzech Króli jeszcze kilka dni, więc świąteczne życzenia jeszcze jak najbardziej na miejscu! Bogdan Kalus i Bartosz Demczuk, czyli prawdziwi, niefarbowani szwagrowie zapraszają na mecz! #lkm2018—bilety: www.legendarnykosmicznymecz.pl

Opublikowany przez Legendarny Kosmiczny Mecz na 3 stycznia 2018

Telewizja i media będą miały w tym roku mocną reprezentację – Irek Bieleninik, Zygmunt Chajzer, Wojciech Zawioła, Bogdan Kalus (serial „Ranczo”), Darek Maciborek (RMF FM) i głos Rybnika, czyli Robert Krzyżaniak (Radio 90).

Wsparcie dla WOŚP

Legendarny mecz odbędzie się 6 stycznia, o godzinie 17:00, w Hali Widowiskowo – Sportowej w Boguszowicach. Sportowy pojedynek wspiera 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I tak, jak w ubiegłych latach bilet na mecz to tzw. cegiełka o wartości 10 złotych. A cały dochód zostanie przekazany na konto WOŚP.

Dzień przed kosmicznym meczem, 5 stycznia w Focus Park w Rybniku odbędzie się, tradycyjnie – prezentacja koszykarskich składów. To czas, kiedy możecie poznać swoich idoli, zrobić sobie z nimi zdjęcie, porozmawiać, ale przede wszystkim wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na miejscu czeka na was masa atrakcji, również dla najmłodszych. Strefa kibica będzie przygotowana specjalnie dla tych, którzy chcą pomagać, a przy okazji dobrze się bawić.

Jeśli więc lubicie kabaret, lubicie też sport to nie ma czasu na zastanawianie się. Wystarczy kupić bilet na mecz, za symboliczne 10 złotych i dowiedzieć się kto wygra! Pozytywna energia i świadomość zrealizowanego, dobrego uczynku – gwarantowane. 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, może kolejny raz pobić rekord i to właśnie dzięki wam. Serdecznie zapraszamy!

Legendarny Kosmiczny Mecz
6 stycznia 2018, godz. 16:00
Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR Jastrzębska 12, 44-253 Rybnik-Boguszowice

Bilety: www.legendarnykosmicznymecz.pl

Laura Kempińska