Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Wszystko działo w tym tygodniu, dokładnie w miniony wtorek – o czym zresztą informują winni całego zamieszania. To dzięki wpisom Kasi Pakosińskiej, Roberta Motyki i Beaty Harasimowicz wiemy, że do telewizji nadchodzi kabaretowa nowość. Bo praca nad nowym projektem Polsatu, Swobodnym Poligonem Kabaretowym, wre.

Polsat zapowiedział już wprowadzenie do ramówki „Kabaretu na Żywo”. Teraz okazuje się, że telewizja przygotowuje kolejny projekt. Nie wiadomo jeszcze co dokładnie kryje się pod hasłem „Swobodnego Poligonu Kabaretowego”, ale według zapowiedzi Beaty Harasimowicz, reżyserki programu, to ma być początek nowej epoki.

Źródło: FB @paranienormalniprofiloficjalny

W nowym kabaretowym formacie nie zabraknie gości. Ale nie będą to dobrze znane kabarety, a formacje studenckie i takie, które pierwsze kroki na scenie kabaretowej dopiero stawiają.  Zobaczymy m.in. Kabaret z Konopi, Kałasznikof, Polefkę czy Sekcję Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Wszystko to pod czujnym okiem prowadzących: Kasi Pakosińskiej i Roberta Motyki.

SWOBODNY POLIGON KABARETOWY

Opublikowany przez Mirek Gancarz na 8 lutego 2018

I choć nagrania dopiero ruszyły, to przygotowania trwały już od jakiegoś czasu. 11. i 12. stycznia w Cisiu pod Warszawą 16 młodych kabaretów wzięło udział w specjalnych warsztatach i wieńczącym je… Swobodnym Poligonie Kabaretowym! Takie zmagania miały przygotować młodą scenę kabaretową do udziału w polsatowskim show.

Na scenie z kabaret FiFa – RaFa, Kabaret A JAK, Kabaret Kałasznikof, Antoni Gorgoń Grucha, Kabaret Polefka, Kabaret z Konopi, Szymon Piotr Łątkowski, Grzegorz Dolniak, Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn, Kasia Pakosinska, Robert Motyka. Dobrze ??!

Opublikowany przez Kabaret Weźrzesz na 7 lutego 2018

Czego się spodziewać? Pewnie dobrej zabawy, ale szczegółów na razie brak. Nie wiadomo kiedy program trafi do ramówki i czy będzie to jednorazowy strzał czy cotygodniowa pozycja w telewizyjnym rozkładzie jazdy. Obiecujemy trzymać rękę na pulsie i informować na bieżąco!

 

Źródło: FB @paranienormalniprofiloficjalny

Źródło: FB @paranienormalniprofiloficjalny

Katarzyna Węsierska