Ramówka Polsatu na jesień 2017 oficjalnie ogłoszona! Gwiazdy na prezentacji ramówki Polsatu przeszły już po czerwonym dywanie, pozowały na ściance i rozmawiały z dziennikarzami. Czy w programie znajdzie się miejsce na niezbędną dawkę humoru i dowcipu?

Telewizja Polsat miło nas zaskoczyła i potwierdziła emisję trzeciej edycji „Kabaretu na żywo”. Premiera programu 17 września o godzinie 21.00. 

W tym satyrycznym programie nic nie umyka przenikliwym spojrzeniom prześmiewców rzeczywistości. Na widzów czekają nowe skecze, piosenki i żarty. W rolę polityków, kochanek,pielęgniarek, imprezowiczów wcielą się mistrzowie naszej kabaretowej sceny. Zobaczymy bezkonkurencyjnych graczy zespołowych: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących, Koń Polski. Nie zabraknie solistów: Katarzyny Pakosińskiej, Ewy Błachnio, Marcina Dańca, Cezarego Pazury, Grzegorza Halamy czy Jerzego Kryszaka.  Na estradzie zagoszczą także duety z kabaretów Rak, Chyba oraz K2. 

Po raz pierwszy w cyklu „Kabaret na żywo” wystąpi Kabaret Paranienormalni. 

Nowością jesiennego sezonu będzie cotygodniowa parodia kabaretu. Na koniec sezonu spośród wszystkich zaprezentowanych widzowie wybiorą tę najlepszą. 

red.