Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

To nie był zwyczajny roast. Tym razem na publiczne „obrażanie” dobrowolnie zgodził się Piotr Gacek. Siatkarz pomimo olbrzymiego talentu sportowego ma też dystans do swojej osoby i poczucie humoru. Zakończenie siatkarskiej kariery i roast na pożegnanie – to nazywa się odejście w wielkim stylu!

Siatkarz zdecydował się na „słowne policzkowanie”, oczywiście w ramach przyjaźni, od swoich najbliższych kolegów z siatkarskiego parkietu: Pawła Zagumnego, Krzysztofa Ignaczaka oraz Michała Paszczyka – członka kabaretu Paranienormalni, wykształconego aktora, który doskonale odnalazł się w roli konferansjera i prowadzącego. 

Roast otworzyła przewrotna definicja, ale i instrukcja, którą stworzył Michał Paszczyk:

„Zapraszamy osobę roastowaną, którą w tym wypadku jest Piotr Gacek i pokazujemy mu, jak bardzo go lubimy przez inwektywy. Obrzucamy go inwektywami, a kto obrzuci go najmocniej, lubi go najbardziej”.

Do grona osób, które wygłosiły kilka „przemiłych” zdań na temat Piotra Gacka był również siatkarz Łukasz Kadziewicz i kolega z Lotosu Trefla Gdańsk, Bartosz Gawryszewski. Roastowany  nie mógł powstrzymać śmiechu, kiedy to słyszał zabawne anegdoty na swój temat. Kolejnym z zaproszonych gości był Andrea Anastasi, trener wygłaszający przemówienie w języku angielskim. Towarzyszył mu Paszczyk, który musiał odegrać drugą rolę, tym razem tłumacza. Nawiązywanie i wyśmiewanie „damskiego” imienia trenera było częstym elementem tłumaczenia. Tłumacz-komik, a więc możecie się domyślać, jak to wszystko przebiegało.

Podczas roastu dowiedzieliśmy się wielu  ciekawych szczegółów na temat Gacka. Wiemy już o  wspólnej nocy z Kadziewiczem,  jego łysinie oraz wielu żartów w kontekście siatkówki i gry siatkarza.

Michał Paszczyk na swoim Facebookowym profilu zamieścił zdjęcie, zaraz po roaście, które udowodniło, że Gacek nadal posiada tych samych przyjaciół. Roast nie skłócił mężczyzn, a co najwyżej jeszcze bardziej umocnił męską przyjaźń.

Piotr Gacek całość roastu i wystąpienia swoich kolegów skomentował krótko i konkretnie:

„Jak się całe życie odbija piłkę, to merytoryka nie może być na zbyt wysokim poziomie…”

To było niespotykane odejście, na które nie wszystkich stać. Pełne humoru, dystansu i pomimo założeń roastu, wielu miłych i życzliwych słów. Warto również pochwalić wszystkich biorących udział w roaście Piotra. To trudne zadanie, a każdy poradził sobie znakomicie. Pełna profeska!

Źródło: http://www.polsatsport.pl

 

red.