Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Kabaret Skeczów Męczących stworzył parodię znanego polskiego reżysera, Patryka Vegi. Widzieliście już teledysk? Jak komicy sprawdzili się w roli aktorów?

To wszystko z okazji piętnastych urodzin Kabaretu Skeczów Męczących – teledysk powstał specjalnie dla fanów. Ma zachęcić do udziału w jubileuszowych spektaklach, które przepełnione będą nowościami i klasykami, bez których nie wyobrażamy sobie Kabaretu Skeczów Męczących.

Teledysk zrealizowany przez chłopaków z kabaretu nawiązuje w prześmiewczy sposób do filmów Patryka Vegi. Słynącego z mocnego prezentowania polskiej rzeczywistości, ostrego języka i zaskakujących zwrotów akcji. W teledysku KSM to wszystko, co widzieliśmy chociażby w filmie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” zmieniło się w komedię i żart, który ma rozbawić. Czy rozbawił? To musicie ocenić sami.

Trzeba jednak przyznać, że cała realizacja klipu jest zrobiona na wysokim, profesjonalnym poziomie.  Jeśli poprzez parodię zostaliście zachęceni do wzięcia udziału w urodzinowych przedstawieniach KSM, koniecznie kupujcie bilety, bo te rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Laura Kempińska