Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Jesienna słota już daje się Wam we znaki? Mamy na to świetne lekarstwo! 23 listopada rusza XXII Rybnicka Jesień Kabaretowa „Ryjek”. Ten festiwal to prawdziwy kabaretowy zawrót głowy, solidna dawka śmiechu i zapas dobrego humoru na całą zimę. 

Przez 5 dni będziecie mogli oglądać Waszych ulubionych artystów na deskach Teatru Ziemi Rybnickiej oraz Fundacji EDF. Maraton śmiechu rozpocznie Kabaret Smile, w piątek gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Hrabi, zaś w sobotni wieczór obejrzymy program Piotra Bałtroczyka. Jak co roku czeka nas także konkurs – sześć kabaretów zawalczy o Złote Koryto, a czterech artystów solowych zmierzy się w pojedynku na One Ryj Show.  Koncert finałowy,  podczas którego poznamy laureatów obu kategorii, zaplanowano na niedzielę. 

26 i 27 listopada odbędą się trzy koncerty w części finałowej Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK 2017. Wszystkie realizowane przez Telewizję POLSAT w Teatrze Ziemi Rybnickiej, przy Placu Teatralnym 1 w Rybniku.

Na zakończenie festiwalu, 27 listopada Kabaret Młodych Panów poprowadzi dla Was koncert pod hasłem „Święta, święta…”. BEZCZELNIE MŁODZI Panowie (jak sami o sobie mówią) to stali bywalcy Ryjka, a ich pełne dystansu i ironii skecze od lat bawią Polaków. Poniedziałkowy program wprowadzi nas w tematykę przygotowań do świąt. Koniec listopada jest czasem radosnego wyczekiwania, ale też okresem przedświątecznego zgiełku, który staje się okazją do rodzinnych sporów i konsumpcyjnego pędu. Nic więc dziwnego, że czas ten obfituje w wiele absurdalnych sytuacji, o czym przekonamy się na przykładzie poczynań dwóch śląskich rodzin: Porwołów i Buchalików.  

Na scenie wystąpią także: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Jurki, Elżbieta Okupska, Piotr Bałtroczyk, David Mbeda Ndege oraz Zespół FRELE.  Start – godzina 20:30. Z pewnością nie może Was tam zabraknąć! Podobnie jak na całym „Ryjku”.

Więcej informacji pod linkiem:

http://ryjek.eu

Bilety dostępne pod linkiem:

http://biletynakabarety.pl/?q=ryjek

red.