Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Kabaret Skeczów Męczących od paru lat wyrusza w trasę „Na fali”, gdzie w nadmorskich kurortach bawi publiczność. O tegorocznej „Fali”, planach, wakacjach oraz nowych skeczach rozmawialiśmy z Karolem Golonką – jednym z twórców KSM.

Czego możemy spodziewać się po tegorocznej „Fali” na której znowu uderzycie nad polskie morze?

Na pewno wspaniałej zabawy, jesteśmy zdeterminowani, żeby dostarczać naszym widzom rozrywki na najwyższym poziomie. Można spodziewać się kilku premierowych skeczów, takich zupełnych nowości, które przygotowujemy na potrzeby naszego następnego programu, z okazji 15-lecia naszej formacji. Pomysł na 15-lecie jest taki by posumować naszą dotychczasową twórczość za pomocą premierowych skeczów, w których pojawią się bohaterowie naszych największych hitów. Pojawi się więc kontynuacja MOPS’u, nowa odsłona zespołu Puerto Rico, czy Chrzcin. Przedpremierowe odsłony niektórych skeczów, zobaczą już widzowie, którzy wybiorą się na spektakl „Na fali 2017”

Dlaczego wybraliście kurorty nadmorskie?

Od kilku lat, wyjeżdżamy, przyzwyczailiśmy już widzów, że wakacyjny urlop nad Bałtykiem, można urozmaicić ciekawą imprezą kulturalno-rozrywkową. Często bywa tak, że przygoda widzów, którzy do tej pory znali nas tylko z telewizji, z żywymi spektaklami KSM, rozpoczyna się właśnie nad polskim morzem. Ci widzowie później do nas wracają, przychodzą na występy w swoich miastach.

Nie jest ciężkie to, że kiedy Polacy wypoczywają nad morzem wy jesteście w pracy? Godzicie to?

Wakacje to ponad dwa miesiące, więc poza wypoczynkiem trzeba również trochę popracować, a że nam dużą przyjemność sprawia spotkanie z publicznością na żywo, tym samym łączymy przyjemne z pożytecznym.

Na podstawie wcześniejszych edycji „Fali”: Polacy na wakacjach nieprzerwanie pragną kabaretu?

Poprzedni rok pod względem frekwencji, był dla nas rekordowy, więc chyba tak. „Na fali” niczym‚ dealer zaszczepiamy uzależnienie od występów KSM, a proszę mi wierzyć, nie łatwo z tego wyjść (śmiech). Spodziewamy się, więc masy uśmiechniętych twarzy.

Program „Na fali” można zobaczyć tylko nad morzem? To jakaś forma zachęty do przyjazdu nad Bałtyk?

Zdecydowanie, formuła spektaklu jest lekka, przyjemna, wakacyjna, familijna. Zapraszamy więc całe rodziny. Skecze, które pojawiają się na fali, to taki miks, premier oraz sprawdzonych w boju pozycji. Nie sądzę, żeby ktoś przyjeżdżał nad Bałtyk, tylko ze względu na możliwość wybrania się na nasz program, szczególnie, że to „tylko” dwie godziny a przyjeżdża się na tydzień czy dwa. Ale jeżeli znajdzie się choć jedna taka osoba, to znaczy, że warto to robić.

Czego wam życzyć w ten gorący wakacyjny czas?

Pogody, jako zjawiska atmosferycznego i pogody ducha jako zjawiska, występującego u nas i naszych widzów.

Gdzie można zobaczyć Kabaret Skeczów Męczących?

2017-08-01 18:00 Jastarnia, Namiot Scena Kulturalna Jastarnia 2017

2017-08-01 21:00 Władysławowo, Namiot Scena Kulturalna Władysławowo 2017

2017-08-02 18:00 Jastrzębia Góra, Namiot Scena Kulturalna Jastrzębia Góra 2017

2017-08-02 20:30 Karwia, Namiot Scena Kulturalna Karwia 2017

2017-08-04 20:00 Rewal, Amfiteatr

2017-08-05 20:00 Międzyzdroje, Amfiteatr Międzyzdroje na Promenadzie Gwiazd

2017-08-21 18:00 Karwia, Namiot Scena Kulturalna Karwia 2017

Damian Zakrzewski