Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Tegorocznym laureatem Róży Gali 2017 został teatr Pożar w Burdelu, za nową jakość politycznego kabaretu. To wyjątkowa nagroda, przyznana młodemu zespołowi, który zaledwie od 5 lat rozśmiesza i jednocześnie zachwyca swoich widzów.

Pożar w Burdelu – Oficjalny profil na Facebooku: https://www.facebook.com/PozarWBurdelu/

Imprezę poprowadzili redaktor naczelna magazynu „Gala”, Anna Zajdler-Ibisz i Piotr Kraśko. Nagrodę wręczyła artystom jedna z najbardziej rozpoznawanych, polskich aktorek – Anna Dereszowska.  Wręczenie statuetek w 15. plebiscycie magazynu odbyło się w centrum kongresowym Ufficio Primo w Warszawie. Podczas gali oddano hołd Zbigniewowi Wodeckiemu, którego piosenki śpiewała m.in. Edyta Górniak i Margaret.

 

Kim jest zwycięzca?

Pożar w Burdelu to jedyny taki teatr w Warszawie! Zespół założony we wrześniu 2012 roku, a zatem bardzo młody tetr, a już zdobywa nagrody. Powstał z inicjatywy reżysera i dramatopisarza Michała Walczaka, a także historyka, Macieja Łubińskiego. Członkowie kabaretu nie tylko wystawiają spektakle z cyklu „Pożar w Burdelu”. Zajmują się również animacjami kulturalnego życia w stolicy Polski.

Pamiętacie Anie z Polski? Anie z Radomia, która wzdychała do Ryana Gosling’a?  To Anna Smołowik wykonywała ten utwór i to m.in. ona należy do teatru Pożar w Burdelu.

Skład zespołu jest na najwyższym poziomie! Młodzi, utalentowani, atrakcyjni i obrzydliwie zdolni – tylko tak można ich zdefiniować. W każdym spektaklu, występuje ktoś inny dlatego polecamy śledzić teatr, bo naprawdę warto.

https://www.facebook.com/PozarWBurdelu/

Najbliższy spektakl:

Pożar w Burdelu – Herosi Transformacji i Miecz Chrobrego

7.12.2017 – czwartek, godz.: 20:30 STUDIO teatrgaleria

Bilety do kupienia – https://www.ebilet.pl/teatr/komedia/pozar-w-burdelu/

 

Laura Kempińska