Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Jedna z najpopularniejszych polskich  stand-uperek – Wiolką Walaszczyk ma Wam do przekazania kilka słów i rad, jak poradzić sobie z listopadowym nastrojem. 

„Choć jesień bywa kolorowa i można w niej dostrzec atuty, tak jesienne wieczory bywają przygnębiające i zabierają nam chęci do robienia czegokolwiek”. 

Jest wulkanem energii i wygląda, jak chodząca definicja pozytywnego nastawienia. Na scenie jest energiczna, spontaniczna, wyluzowana i kompletnie zwariowana. Wiolka Walaszczyk, która od wielu lat rozśmiesza Was swoimi stand-upowymi występami też miewa gorsze dni, a zwłaszcza jesienią. Niemożliwe? A jednak!

Wiolka Walaszczyk, Oficjalny Profil na Facebooku https://www.facebook.com/wiolka.walaszczyk/

 

Laura Kempińska – Wiolka, czy Ciebie też dopada jesienna chandra?

Wiolka Walaszczyk – Szczerze? Co rok łapię jesienną depresję, która potrafi przedłużyć się do letniej. Wiem, że miałam poprawić humor czytelnikom, ale sama walczę o każdy dzień w tej zasranej porze roku.

Którą porę roku lubisz najbardziej?

Osobiście uwielbiam lato, kocham wysokie temperatury, więc cierpię razy dwa. Kiedy przychodzi jesień narzucam sobie jak najwięcej obowiązków, żeby szybciej mi zleciało te kilka miesięcy. Wypieram rzeczywistość i staram się nie myśleć, że do wiosny jeszcze miliard dni. Mam taką utopijną wizję, że każdy człowiek powinien mieć przydzielone odgórnie dwa wyjazdy do ciepłych krajów. Tak nie jest i nie będzie, ale może warto je samemu sobie przydzielić. W zeszłym roku miałam występ na Gran Canaria i mam nadzieję, że ten sezon też oblecę na wspomnieniach z tamtego wyjazdu. Było wspaniale. 

Jak sobie z tym radzisz? Masz jakieś sprawdzone sposoby na tego „jesiennego doła” ?

Rada na „jesienno-zimową zwałę” (śmiech)? Poszukajcie tanich biletów za granicę i polećcie. Wyłączcie się na moment, zapomnijcie o wszystkim i zwyczajnie chłońcie inny świat. Można oczywiście iść do kina, teatru, na łyżwy, stand up… ale wyjazd lepszy.

 

Propozycje, które warto wziąć pod uwagę:

 Stand-up Wiolki, który z pewnością udoskonali i wzbogaci siedzenie pod kocem z herbatą

 

Kinowe propozycje znajdziecie tutaj i gwarantuję Wam, że uśmiejecie się do łez! http://syroop.pl/2017/10/27/nie-przegap-tych-premier/

 

Jak sami widzicie, wszyscy miewają te gorsze dni, kiedy pogoda nie rozpieszcza, a o lecie już dawno musieliśmy zapomnieć. Należy tylko pamiętać, że istnieje masa sposobów, by poprawić sobie nastrój i pomyśleć wtedy tylko i wyłącznie o sobie – jak prawdziwy, mały egoista.

Laura Kempińska