Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

„Gwiazd” jest tyle, że wystarczy na jeszcze tylko jeden roast – Ostatni… – tak straszyło, a może obiecywało Stand Up Polska w zapowiedziach roastu Sebastiana Rejenta. Kto nie widział na żywo w grudniu, ten nie ma czego żałować. Niekoniecznie dlatego, że było tak słabo. Po prostu roast można już włączyć na YouTubie.

Nagranie z całego „Ostatniego roastu Stand Up Polska” trafiło na YouTube kilka dni temu i już cieszy się sporą popularnością. 350 tysięcy odsłon to obraz tego, że widzów ciekawi jak z roastowaniem kolegi po fachu poradzili sobie komicy. Na kanapie gości zasiedli tylko członkowie Stand Up Polska. Są więc: Antoni Syrek – Dąbrowski, Piotrek Szumowski, Jasiek Borkowski, Maciej Adamczyk, Bartosz Zalewski, Gaweł Feliga, Maciek Buchwald, Wojtek Fiedroczuk, Michał Kutek i sam zainteresowany, na tronie, czyli Sebastian Rejent.

Czy profesjonaliści potrafią naprawdę profesjonalnie śmiać się z samych siebie? Na to pytanie trzeba odpowiedzieć sobie już samemu włączając „Ostatni roast”. Czasu na szukanie odpowiedzi jest sporo, bo nagranie trwa ponad godzinę i czterdzieści minut. A sądząc po liczbie łapek w górę nie będzie to czas stracony.

Włączyć warto, tym bardziej, że, jeśli wierzyć zapowiedziom, to ostatni roast w takim wydaniu. Tymi chłopcy ze Stand Up Polska raczyli Nas regularnie od 2011 roku, więc pewnie i im trudno będzie rozstać się z formatem.

 

Dorzucamy jeszcze link dla zainteresowanych:

Katarzyna Węsierska