Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Czujecie niedosyt po ostatnim występie Wojtka Fiedorczuka i Jaśka Borkowskiego nad Wisłą? Spokojnie! Cud zorganizował kolejne wydarzenie, które powoli zaczyna być wakacyjną tradycją. 5 lipca na scenie zagości Bartosz Zalewski i Wojtek Pięta. To może być mocne, męskie uderzenie!

Bartosz Zalewski jest nieco leniwym typem człowieka, ale trzeba przyznać, że w jego przypadku wychodzi mu to na plus. Jako pierwszy nagrał swój godzinny występ pt. „Wrocławska Premiera”, do obejrzenia u niego na dysku, bo mu się nie chciało zmontować. Lenistwo, nałogi i niemoc to dla niego muza podczas tworzenia tekstów.  Pochodzi z Wrocławia, gdzie w 2010 zadebiutował w formule stand-upowej. Założył grupę „Wrocławski Stand-up”, po przeprowadzce do Warszawy w 2015 NIE założył grupy „Warszawski Stand-up”. Pewnie Was to zaciekawi – Bartosz nie pije kawy!

Wojtek Pięta  jest młodym stand-uperem, którego mogliście zobaczyć m.in. w  programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Brał również aktywny udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Wojtek jest autorem kanału w serwisie YouTube, a także improwizatorem scenicznym. Porusza różne, przeróżne tematy, dotyczące zarówno dziadków w supermarkecie, jak i celebrytów. Kreatywny i wyluzowany – taki właśnie jest Wojtek Pięta.

Jeśli lubicie spędzać wieczory na świeżym powietrzu, siedząc na wygodnym leżaku z lampką wina w ręku i smakować najlepsze  stand-upowe występy, musicie przyjść do Cudu nad Wisłą. Poczujcie ten klimat, zabierzcie znajomych i korzystajcie z bezpłatnych wydarzeń!

Kiedy i gdzie?

5 lipca, o godzinie 20:00, WSTĘP DARMOWY

Cud nad Wisłą, Bulwary Flotylli Wiślanej 1, Warszawa

Laura Kempińska