Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Najlepsza atmosfera, piękny widok na rzekę, leżak, drink w dłoni i doskonały spektakl! Zapraszamy na: „Komedię” w reżyserii Adama Ferencego.

Adam Ferency to doskonały i bardzo znany aktor, który zna się na tym co robi. Tym razem w ramach Teatru nad Wisłą wyreżyseruje i sam zagra w spektaklu „Komedia”. Jak piszą sami organizatorzy, to z pozoru banalna historia z pozoru banalnymi bohaterami. Sam opis tego przedstawienia zapowiada kawał dobrego i ciekawego humoru:

„Duduś kończy sześćdziesiąt lat i w urodzinowy wieczór puka do sąsiadów z góry, by pożyczyć korkociąg. Kilkanaście sekund, które dzielą mężczyznę od przekroczenia progu mieszkania Marianny i Bruna to ostatnie chwile jego – i tak już zachwianej rozstaniem z żoną – psychicznej równowagi. Za moment zdrowy rozsądek ustąpi miejsca małej paranoi, a kurtuazyjna konwersacja zmieni się w absurdalny dialog”.

Smaczku całej imprezie dodaje to, że odbędzie się ona nad wisłą a widzowie zasiądą na wygodnych leżakach.

 

„Komedia” ma swoją premierę 18 lipca o godzinie 20:30 w Pomoście 511 na bulwarze Flotylli Wiślanej, niedaleko mostu Łazienkowskiego w Warszawie.

Scenariusz: Miłogost Reczek
Reżyseria: Adam Ferency
Opracowanie muzyczne: Dariusz Kamiński
Obsada: Adam Ferency, Joanna Kosierkiewicz, Sławomir Grzymkowski

Damian Zakrzewski