Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Poznacie go po okularach, wąsie i peruce – to właśnie one są jego elementami rozpoznawalnymi. Znany z YouTuba, znany z Instagrama. Kim tak naprawdę jest Cyber Marian? Sprawdźmy!

Cyber Marian urodził się 9 lutego 1984 roku w Warszawie. Jest producentem filmowym i mówiąc oficjalnie „osobowością internetową”. Szalony, spontaniczny, odważny. Jego kanał na YouTubie ma ponad 801 199 subskrypcji. Filmy, które znajdziecie u Mariana to wszelkiego rodzaju komediowe,  kilkumintowe filmy. Parodie, poradniki, pytania i odpowiedzi, a nawet piosenki, które wykonuje wspólnie z Kabaretem Czwarta Fala.

Sam Marian, określa swój wizerunek, jako postać, stworzoną kreację. Prywatnie jest kimś innym i bez okularów. Ma rodzinę, o której nie wspomina, ma dom i wszystko to, co ma każdy inny Youtuber. Dlaczego więc nie mówi o sobie, a jedynie o Cyber Marianie? Bo wybrał szanowanie prywatności, niż upublicznianie wszystkiego i wszystkich wokół siebie. Zawsze zobaczymy go w przebraniu, bo właśnie tak jest skonstruowana jego postać. W mediach, nigdy nie wygląda tak, jak w swoim domowym zaciszu. Istnieją więc marne szanse, że zobaczymy go kiedyś jako Wojtka, bez atrybutów Cyber Mariana. Wojtka, bo to jego prawdziwe imię.

Jego image powstał bardzo spontanicznie. Kilka kalesonów z lumpeksu, okulary i charakterystyczna peruka… Cyber Marian przez siedem lat zmagał się z nowotworem, a wtedy peruka było jego nierozłącznym elemetem. I tak została do dnia dzisiejszego. Pierwszy film na YouTubie był udostępniony dokładnie sześć lat temu i z tego miejsca chcemy pogratulować Marianowi tak długiego, internetowego stażu!

Laura Kempińska