Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Podczas tej nocy możesz być kim tylko zechcesz. Wampirem, klaunem, czarną i zmysłową kotką. Czarownicą, strachem na wróble, a nawet Fredy Krygerem. Co wybierzesz w tym roku? I kogo zaskoczysz swoją halloween’ową kreacją? Mamy dla Ciebie kilka propozycji i to nie takich zwyczajnych – to będą przerażająco dobre kreacje.

WAMPIR pomysł KABARETU PARANIENORMALNI

Wampirem może być zarówno kobieta, jak i mężczyzna wystarczy, że zdobędziesz kilka niezbędnych atrybutów.

Kły – mogą być papierowe, plastikowe bądź gumowe. Mogą być śnieżno białe lub zakrwawione oryginalnym ketchupem.

Płaszcz – najlepiej czarny i długi. Warto zajrzeć do pobliskich second-hand, tam na pewno znajdziesz coś idealnego!

Stawiamy na czerń, a więc spodnie, buty, bluzka, muszą być czarne niczym smoła. Nakrycie głowy również jest pożądane, ale niekonieczne. Robert Motyka z Kabaretu Paranienormalni postawił na coś, czego nie jesteśmy w stanie nazwać. Czapka? Nowszy model beretu? Sami widzicie, że tutaj obowiązuje pełna dowolność.

STRACH NA WRÓBLE pomysł KABARETU MORALNEGO NIEPOKOJU

Strach na wróble to dobry pomysł na halloween’ową krecję, kiedy nie masz, co na siebie włożyć – dosłownie. Przerażająca postać posiada strój, który możemy nazwać „strojem nisko- budżetowym”.

Kij – który będzie tego wieczoru waszymi rękami. Możecie go zrobić chociażby ze starej miotły czy mopa.

Worek – nieco podarty, poszarpany i w kolorze jasnego brązu. To zdecydowanie kolory strachu na wróble.

Kapelusz – polecamy second-hand lub supermarkety, gdzie przed „świętem duchów” cały asortyment bardzo rozpieszcza przyszłe potwory.

Siano – może Twój zwierzak je siano? Jeśli tak, pozbaw go jedzenia! Oczywiście żartujemy. Wystarczy, że się poczęstujesz i ozdobisz swój kapelusz, a nawet całego siebie.

Jeśli Twoi znajomi nie maja pomysłu, kim być w tym roku zaproponuj im współpracę. Mogą zostać Twoimi ptakami, a wtedy cała wasza grupa będzie tworzyła na zabawie dobry team. Strój ptaka jest kreacją niezmiernie kreatywną. Możesz być kolorowy, możesz być czarny, mały lub duży.

PAPIEROS pomysł KABARETU PARANIENORMALNI

Ostatnimi czasy wśród społeczeństwa panuje tzw. „moda na niepalenie”. Fajnym przebraniem będzie właśnie śmierdzący, trujący i brzydki papieros. Jeśli masz więcej ciałka tu i ówdzie to właśnie strój dla Ciebie. Wystarczy, że stworzysz sobie coś w rodzaju białej tuby, na końcu zakończonej kolorem pomarańczowym i gotowe.

Koniecznie obejrzyjcie skecz Kabaretu Paranienormalni, by jeszcze bardziej utwierdzić się w przekonaniu, że papieros na zabawie halloween’owej może być strzałem w dziesiątkę.

TOFIK pomysł KABARETU ANI-MRU-MRU

Tofik to postać kultowa, taka o której się nie zapomina. Jest paskudna, dziwna, powykręcana i odrażająca – czyli idealna na halloween. Postać Tofika również stawia na czerń, ale i na makijaż. Do wykonania przebrania niezbędne będą:

Garb – którego dzięki siedzącej pracy możesz już mieć, a jeśli nie to wystarczy, że lekko się schylisz i włożysz sobie na plecy coś okrągłego i wysokiego, coś co będzie przypominać o defekcie,

Makijaż – blada twarz, którą uzyskasz dzięki zwykłej mące i czarne oczy, a raczej czerń dookoła oka. Ten efekt sprawi, że będziesz wyglądać, jak prawdziwy Tofik.

Reszta dodatków musi być czarna i równie paskudna, co reszta.

Wyżej wymienione kreacje mogą być zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, bez wyjątku! Nasze propozycje możecie oczywiście ulepszać i udoskonalać. A my mamy nadzieję, że stroje wyjdą straszne, a Wasza zabawa będzie przerażająco dobra.

Laura Kempińska