Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Scenę zamienią na kort tenisowy, gdzie będą grać i improwizować. Pierwsza w Polsce impreza tego typu zgromadzi wielu znanych kabareciarzy. Zysk przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom.

Cała impreza nazwana została „Gem, skecz, mecz” i odbędzie się w Zielonej Górze  12 czerwca o godzinie 17:00. Jej celem jest zebranie środków dla dzieci z Placówek Szkolno-Wychowawczych nr 4 w Zielonej Górze, które umożliwią im wyjazd na upragnione wakacje. Zabawa polegać będzie na rozgrywaniu meczu tenisowego, który na bieżąco będzie komentowany przez zawodników i sędziów wyposażonych w mikroporty.

 

„W tle tej imprezy będzie tenis, ale dedykowana  jest ona dla wszystkich. Nie trzeba znać kompletnie zasad tenisowych. Chodzi o dobrą, współną zabawę” – wyjaśnia Daniel Ignatowicz z Fundacji Dżentelmenów, organizatora przedsięwzięcia. Artyści podzieleni zostaną na dwie drużyny po 5 osób w każdej. Składy zespołów i ekipa około meczowa prezentuje się następująco:

Drużyna pierwsza:
Ada Borek (Kabaret Nowaki)
Zenon Laskowik
Mariusz Kałamaga
Kamil Piróg (Kabaret Nowaki)
Krzysztof Respondek (Kabaret RAK)
Krzysztof Hanke (Kabaret Rak)

Drużyna druga:
Robert Janowski (Jaka to melodia?)
Radek Bielecki (Kabaret Neo-Nówka)
Sasza Żejmo (Kabaret Jurki)
Tomasz Jachimek
Waldemar Sierański (Kabaret Koń Polski)
Tomasz Majer (Kabaret Hrabi)

Żywiołowy komentarz – Joanna Kołaczkowska (Kabaret Hrabi)

Pomoc medyczna i inna:
Wojtek Kamiński (Kabaret Jurki)
Aleksander Adamczyk (OLO MIM)

Podawanie piłek:
Karol Czuczko (Kabaret Nowaki)
Łukasz Pietsch (Kabaret Hrabi)

Komentarz pomocniczy:
Leszek Malinowski (Kabaret Koń Polski)
Dariusz Kamys – (Kabaret Hrabi)
Sędzia stołkowy: Grzegorz Poloczek (Kabaret Rak)

Obsada tego wydarzenia jest iście królewska. Bilety w cenie 25 złotych są do nabycia na portalu abilet.pl.

 

 

Damian Zakrzewski