Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Niedawno Kabaret Moralnego Niepokoju poinformował, że kończy swoją współpracę z Magdą Stużyńską. Wiemy już kto ją zastąpi!  I nie będzie to jedna osoba.

„Chcielibyśmy Was poinformować, że powoli kończy się nasza 5-letnia przygoda z Magdą Stużyńską. To był dla nas wszystkich bardzo dobry czas i pozostawił po sobie wiele cudownych wspomnień. Tak cudownych, że z pewnością jeszcze nieraz będziemy chcieli spotkać się z nią na scenie. Magdo – z całego serca dziękujemy!”. Taka informacja pojawiła się na oficjalny profilu kabaretu na portalu facebook’u. Teraz znane są już nazwiska trzech kobiet, które zastąpią aktorkę w KMN.

Będzie to Anna Smołowik i Agata Wątróbska, które odgrywały rolę odpowiednio Agaty Dudy i Małgorzaty Wassermann w serialu „Ucho prezesa” oraz Monika Mariotti (m.in. seriale „Przepis na życie” i „Druga Szansa). Wybór trzech osób spowodowany jest tym, że jedna zdolna aktorka, która odnalazłaby się w kabaretowym fachu nie jest w stanie poświęcić całego swojego czasu na występy z uwagi na inne obowiązki i zajęcia aktorskie. Z Kabaretem Moralnego Niepokoju panie będą występowały naprzemiennie.

Anna Smołowik

Agata Wątróbska

Monika Mariotti

Magda Stużyńska zastąpiła 5 lat temu związaną od początku z Kabaretem Moralnego Niepokoju Katarzynę Pakosińską. Zmiana ta spotkała się wtedy z licznymi komentarzami oraz ocenami, podobnie sytuacja ma się przypadku ogłoszenia końca współpracy. W komentarzach pod  informacją o zakończeniu przygody z KMN możemy przeczytać wypowiedzi pełne uznania dla Magdaleny Stużyńskiej: „Pani Magda, ze swoim ogromnym optymizmem i życzliwością, stała się według mnie pełnoprawnym członkiem KMN. 🙂 Dziękuję!”, ale także i nieco krytyczne:  Ja przez te 5 lat nie zdążyłam przekonać się do Pani Magdy, więc zmiana mnie nie boli. ;)”.

Komentarze i oceny nie ominą na pewno i tych zmian. Nie pozostaje nic innego jak z niecierpliwością czekać na debiut Kabaretu Moralnego Niepokoju w nowym składzie.

Damian Zakrzewski