Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723
GtBcWxjioiM

Julia Roberts pojawiła się w talk-show Jamesa Cordena. Gospodarz programu poprosił aktorkę o odtworzenie jej nasłyniejszych ról filmowych. Koniecznie zobaczcie zabawne wideo!

 James Corden uwiebia, gdy gwiazdy śmieją się same z siebie lub pokazują swoje prawdziwe „ja”. Carpool Karaoke jest hitem w sieci od wielu miesięcy, ale to niejedyny pomysł Brytyjczyka, który widzieliśmy w „The Late Late Show With James Corden„. Ostatnio jego gościem była Julia Roberts.
Aktorka promuje właśnie swój najnowszy film „Wonder„. I z tej okazji James poprosił Julię Roberts, żeby razem z nim odtworzyła swoje najsłynniejsze role filmowe i to w niecałe 10 minut!
Corden powiedział: „To będzie celebracja i upamiętnienie kariery jedynej i niepowtarzalnej Julii Roberts. Jesteś gotowa to zrobić?”
Zobaczmy momenty z takich produkcji jak np. „Notting Hill”, „Pretty Woman”, „Erin Brockovich”,  „Uciekająca panna młoda”, „Stalowe Magnolie”, „Ocean’s 11”,  „Mój chłopak się żeni” i wiele innych.

Lista jest długa! Zobaczcie sami:

red.