Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Ten sam spektakl w czternastu różnych miejscach w Polsce. Fabuła, w której króluje nieoczekiwany zwrot akcji. Idealne życie, które zamienia się, kiedy najmniej się tego spodziewamy. A to wszystko w reżyserii Krzysztofa Jaroszyńskiego, czyli spektakl Przebój Sezonu.

Główny bohater spektaklu to Daniel Wielorak uwielbiany aktor-celebryta. Wiedzie niemal idealne życie. Ma piękną żonę, pieniądze, a gazety lubią dużo o nim pisać. Kiedy pewnego dnia do willi Daniela przypadkowo trafia uciekinier z więzienia, wszystko zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. Jest jeszcze coś, przybyły gość jest bardzo podobny do Daniela Wieloraka. Nie jest to groźny przestępca , to wielokrotny bigamista, a do tego życiowy pechowiec. Poznaje się z asystentką aktora, która szybko ulega wdziękowi Staśka. W jej głowie rodzi się pewien plan, w który nieświadomie wciąga wszystkich domowników.

Źrodło: http://centrum.izabelin.pl/

Podczas spektaklu podziwiać można między innymi Elżbietę Zającównę, Małgorzatę Potocką, Olgę Borys, a także Tomasza Stockingera. Dla niezdecydowanych zwiastun Przeboju Sezonu: 

Od 4 października do 5 grudnia spektakl będzie wystawiany czternastu polskich miastach. Mieszkańcy Myszkowa, Inowrocławia, Legionowa, a także Rawy Mazowieckiej już mogli stać się widzami komedii. Sztuka grana będzie jeszcze miedzy innymi w Nowym Targu, Opolu, Gliwicach, Tarnowie oraz Starogardzie Gdańskim. Oto lista miejsc, w których zagoszczą aktorzy:  

20.09.2017 – Nowy Targ

22.09.2017 – Świdnica

28.09.2017 – Bydgoszcz

29.09.2017 – Opole

10.11.2017 – Gliwice

12.11.2017 – Olesno

13.11.2017 – Tarnów

24.11.2017 – Olkusz

5.12.2017 – Starogard Gdański 

Na Facebooku znaleźć można fanpage Przebój Sezonu, na którym zamieszczane są aktualnie informacje o spektaklu. Dodawane są nowe miejsca, w których będzie wystawiany. Natomiast na Instagramie: Przebój sezonu śledzić można relacje z odwiedzanych miejsc. 

 

 

red.