Popularna komedia Marka Koterskiego – „Dzień świra” zadebiutowała deskach warszawskiego teatru Kamienica. Co ciekawe debiut odbył się w nowej, musicalowej formie, a i obsada jest godna uwagi.

Adam Miauczyński to bohater nie tylko „Dnia Świra”, ale także całej serii komediowej autorstwa Marka Koterskiego, w której znalazły się takie hity jak: „Nic śmiesznego” czy „Ajlawiu”. Kultowe teksty ze znanego filmu usłyszymy na deskach teatralnych. W odróżnieniu od filmowej adaptacji scenariusza, w spektaklu będziemy mieli do czynienia z bardziej mroczną i depresyjną wizją świata jaka towarzyszy głównemu bohaterowi.

Do wizyty w teatrze zachęca nie tylko nowa odsłona popularnej komedii, ale także obsada w której nie zabraknie znanych osobistości także ze sceny kabaretowej. W roli głównej Adasia Miauczyńskiego występuje Maciej Miecznikowski (dawny lider zespołu „Leszcze”), wszystkie istotne role kobiece gra Joanna Kołaczkowska z kabaretu „Hrabi”. Jako syn Sylwuś wystąpi Wojciech Solarz. Wszystko w reżyserii Marcina Kołaczkowskiego.

 

Joanna Kołaczkowska jak zawsze zachwyca. Podzieliła się ze swoimi fanami zdjęciem zza kulis Teatru Kamienica. Fani artystki są zachwyceni:

„Uwielbiam Panią w każdej roli, a Spadkobierców oglądam tylko dla Pani- jak się wciągnę, świat wokół przestaje istnieć:) Pozdrawiam”  

„Królowa Uśmiechu jest tylko jedna” 😍😀

„Mam bilety na październik i już nie mogę się doczekać ❤”

Jak mówi sama Kołaczkowska: „nie wyobrażam sobie życia bez publiczności”, my wierzymy, że to publiczność nie wyobraża sobie sceny bez niej. 

Bilety na  październikowe i listopadowe spektakle „Dzień Świra” są jeszcze dostępne.

Gorąco polecamy!

 

red.