Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Nie od dziś wiemy, że pod wpływem kilku bądź kilkunastu kropli napoju wyskokowego jesteśmy bardziej otwarci, wyluzowani i rozmowni. Nasza wyobraźnia sięga gwiazd, a my sami uważamy, że jesteśmy panami świata – to jest oczywiście ten pozytywny scenariusz. Twórcy Drunk History dokładnie o tym wiedzą i dla widzów Comedy Central Polska przygotowali niespotykaną dotąd,  na polskim rynku telewizyjnym NOWOŚĆ!

Drunk history – pół litra historii to serial, w którym głównym bohaterem jest narrator. W każdym odcinku jest to ktoś inny. Ktoś znany i zawsze lekko pod wpływem. Aktorzy, influencerzy i komicy! Z przymrużeniem oka, w luźnej atmosferze z drinkiem u boku, narrator wraca do przeszłości. Przedstawia i komentuje prawdziwe wydarzenia historyczne, które są zabawne i sprawią, że na temat Polski dowiecie się więcej, niż na nudnych lekacjach historii.

Wszystkie opowieści są ilustrowane fabularnymi inscenizacjami, ale nie takimi zwyczajnymi! Odnoszą się do epoki, miejsc zdarzeń, postaci i niezwykłych kostiumów tamtych lat. Postaci – czyli nasi, polscy aktorzy i nie tylko, którzy biorą udział w inscenizacjach mówią głosem narratora. Starają się, jak najlepiej wstrzelić w rytm, emocje i frazę osoby opowiadającej w danym odcinku.

(Piłsudski, czyli Mirosław Baka www.comedycentral.pl)

 

Podczas premierowego odcinka poznamy, jaki talent miał Józef Piłsudski, co było w nim takiego niezwykłego. Poznamy całą prawdę o geście Kozakiewicza. A tego wszystkiego dowiemy się dzięki Kasi Kołeczek, Macieja Nawrockiego i Bartka Kasprzykowskiego. 

(Bartek Kasprzykowski www.comedycentral.pl)

TO NIE WSZYSTKO, CO ZASERWOWAŁO DLA NAS COMEDY CENTRAL POLSKA

Na oficjalnej stronie pojawi się niedługo specjalny transformator głosu, czyli DRUNK FUN! Trzeba przyznać, że czegoś takiego jeszcze nie było! W łatwy sposób będzie można zmieniać swój głos i poczuć się, jak serialowa gwiazda. Dobra zabawa nie może Was ominąć!

Kogo zobaczymy w roli narratorów?

Joannę Kołaczkowską z Kabaretu HRABI

 

 

W inscenizacjach wzięli udział m.in.:

Mirosław Baka (Piłsudski), Jerzy Bończak (Giedroyć), Jakub Wieczorek (Kuroń), Kazimiera Szczuka (Gajka Kuroń), Henryk Sawka (Józef Czapski), Rafał Mohr (Szpicbródka), Katarzyna Kwiatkowska ( Królowa Marysieńka) i wielu innych. Reżyserami serialu są Janek Macierewicz i Bartek Prokopowicz, producentem wykonawczym jest ATM GRUPA S.A a konsultantem historycznym – Michał Wójcik, historyk, dziennikarz, prowadzący liczne programy telewizyjne, były redaktor naczelny magazynów „Focus”, „Focus Historia”, współautor książek m.in. „Teraz ’44”.

www.drunkhistory.comedycentral.pl

PREMIERA 12 października  w Comedy Central Polska.

Na http://www.drunkhistory.comedycentral.pl/ zobaczycie przedsmak tego, co Was czeka!

Laura Kempińska