Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Niedługo Sylwester, a plany same się nie skomponują. Najwyższy czas pomyśleć, co można robić w tę wyjątkową noc. Opcji jest wiele. My podajemy te, na które Polacy decydują się najczęściej. Zachęcamy do czerpania inspiracji i DOBREJ ZABAWY.

http://giphy.com/gifs/food-eating-mr-bean-SasDDqOSRclNu

1.Wielkie szaleństwo za wielkie pieniądze

Każdy z nas po świątecznym obżarstwie, kto pozostaje przy zdrowych zmysłach, chciałby po prostu odpocząć od jedzenia- często przerzucając się na picie, szczególnie trunki wysokoprocentowe. Dopiero po chwili zastanowienia większość z nas uświadamia sobie, że mimo 12 potraw, które dopiero co pochłonęliśmy mamy ochotę na więcej i więcej! Tak, tak… w cenie wielkich hotelowo- restauracyjnych balów jest MASA jedzenia! No i alkoholu. Także to coś dla tych, którzy jeszcze się nie najedli, a z chęcią by się także napoili.

http://giphy.com/gifs/ikwPoLi821cIg

2.Telewizyjne szoł

Sylwester z Polsatem, z Dwójką, z Tvn-em… jest wybór! Pierwszy zabawę rozpocznie ostatni z wymienionych, kolejni zaraz za nim. Jednak na wszystkich kanałach gwiazdy startują z zabawą około godziny 20. Tu nie musimy specjalnie się szykować. Najbardziej odpowiednią kreacją jest w tym przypadku wygodny dres, a dodatkowo paczka chipsów czy popcorn i… jazda!

Chyba, że gromadzimy u siebie gości, którzy równie chętnie jak my siadają na tę noc przed telewizorem. Wtedy wystarczy dostarczyć znajomym wraz z zaproszeniem na sylwestra informacje że jest to dres party. Wtedy nikt nie zaliczy wtopy, a każdy będzie się czuł jak u siebie.

http://giphy.com/gifs/fandor-movie-scene-mime-film-3oEduSyEJzGEm60xR6

3.Coś dla ciała

Jeśli należycie do tej części społeczeństwa która w tym roku ma już dość jedzenia i picia możecie śmiało wyruszyć w góry. Tam spacery, świeże górskie powietrze, karczmy pełne ludu relaksującego się przy dźwiękach góralskich brzmień. Do tego śmiało dorzucić można szusowanie na nartach czy snowboardzie. Żyć nie umierać!

http://giphy.com/gifs/do-not-want-j9BjPKZOxWbU4

Pamiętajcie, żeby po spożyciu alkoholu nie wsiadać za kółko samochodu, ani nie zakładać na kończyny zimowego, sportowego sprzętu.

http://giphy.com/gifs/headphones-listening-fUE1L1Dd7P0v6

4.Zabawa dla samotników

Nie masz swojej sprawdzonej imprezowej ekipy?  Jesteś raczej typem samotnika, a na dworze zimno i ciemno? Sposobem na spędzenie Sylwestra jest także samotne celebrowanie. W zaciszu pokoju, w towarzystwie swojego czworonoga puść najlepszą muzykę, zapal świeczki, złap za książkę na którą do tej pory nie było czas. Zrób coś dla siebie! Zrób coś na co już niedługo może zabraknąć Ci czasu.

Redakcja Syroop’u zaś życzy Wam wszystkiego co najlepsze na Nowy 2017 Rok. Przede wszystkim, aby Wam nie zabrakło tego, co było niezbędne w mijającym….