Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Święta za pasem. Jednak zanim usiądziemy z najbliższymi do świątecznego stołu, czekają nas mniej miłe zajęcia – przygotowania. Długie zakupy, sprzątanie czy wielogodzinne rozmyślanie jak trafić w gust z prezentem nie musi być wcale takim koszmarem. Niezawodnym lekiem na bożonarodzeniowy gwar są świąteczne piosenki. A jest w czym wybierać! Stworzyliśmy nasz top 10 najlepszych Christmas songów. Tak, by każdy znalazł coś dla siebie.

10. 21 All Stars – „Kocham te święta”

Aż dwadzieścia jeden gwiazd piosenki spotkało się w studiu, aby nagrać świąteczną balladę. Wszystko oczywiście w oprawie pełnej śniegu, choinek i mikołajowych czapek. Choć mamy tyle gwiazd zebranych w jednym miejscu, to i tak nie przestaniemy czekać na tę jedną, za oknem, przy świątecznym stole.

9. Margaret i finaliści The Voice of Poland 2015 – „Coraz bliżej święta”

Piosenka dobrze wszystkim znana ze świątecznej reklamy Coca Coli. Margaret razem z finalistami The Voice of Poland wyśpiewuje radośnie „coraz bliżej święta, coraz bliżej święta”. A wszystko oczywiście na tle Świętego Mikołaja siedzącego w słynnej ciężarówce Coca Coli.

 

 

8. V-Unit i Kasia Bujakiewicz – „Last Christmas”

Dla chłopaków z V-Unit i Kasi Bujakiewicz święta to doskonały czas, by się pośmiać. W parodii świątecznego hitu „Last Christmas” śpiewają o dziurawych skarpetach, które dostali w prezencie, wigilijnych kolejkach w supermarketach i kolędach Krzysztofa Krawczyka, odtwarzanych z płyty rok w rok.

7. Jimmi Fallon z zespołem – „I wish it was Christmas today”

„I wish it was Christmas today” to niezapomniany cover w wykonaniu czterech komików, na czele z Jimmim Fallonem. Ubrani w czerwone marynarki i szaliki, wśród płatków śniegu, śpiewali: „nie obchodzi mnie, co mówi twoja mama, święta są blisko”. Świąteczny popis był częścią bożonarodzeniowego odcinka Saturday Night Live.

6. Christmas Carpool Karaoke – Joy to the World


Auto Jimiego Cordena nawet w okresie świąt Bożego Narodzenia jest wypełnione po brzegi. Komik, który na co dzień śpiewa z gwiazdami karaoke jeżdżąc samochodem po mieście, tym razem wykonał kolędę „Joy to the World”. Do świętowania dołączyli się między innymi One Direction, Iggy Azalea czy Stevie Wonder.

5. Matylda Damięcka – Zeszłe święta


Klub Komediowy i Matylda Damięcka pokusili się o nietypowy cover piosenki „Last Christmas”. Tekst piosenki został bowiem… przetłumaczony przez Translator Google!

https://www.youtube.com/watch?v=uO_vehrW4gY

4. Kabaret Starszych Panów – „Na całej połaci śnieg”

Skoro jesteśmy przy kabaretach, warto przypomnieć  „Na całej połaci śnieg”, w wykonaniu Kabaretu Starszych Panów. Nawet jeżeli w te święta nie będzie śniegu, to na pewno ta spokojna piosenka zafunduje nam świąteczną atmosferę.

 

3. Frank Sinatra – „Let it snow”

Znów o śniegu i znów klasycznie. Franka Sinatrę i jego „Let it snow” chyba nie trzeba przedstawiać. W Ameryce, piosenka ta, to nieodzowny element każdego świątecznego świątecznego balu. Prawie tak samo ważna jak poncz i prezenty z wielkimi kokardami.

2. Mariah Carey – „All I want for Christmas is you” 

Mówią, że królowa jest tylko jedna. Na szczęście tym razem to nie królowa śniegu, a  pięciooktawowego głosu. Co roku podczas uroczystego zaświecania choinki w Waszyngtonie, Mariah Carey wykonuje swoje „All I want for Christmas is you”. Jedna z najlepiej sprzedających się świątecznych piosenek chyba nigdy się nie znudzi.

1. Wham! – „Last Christmas”

Wreszcie jest. Numer jeden. Nie może to być nic innego jak „Last Christmas” zespołu Wham!. W okresie świąt to właśnie tytuł tej piosenki jest jednym z najczęściej wyszukiwanych haseł w Internecie. Słychać go niemal w każdym domu i każdej stacji radiowej. Dlatego musiał powędrować na szczyt naszego zestawienia