Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Pogoda w ostatnim czasie dała wielu z nas w kość. Deszcze niespokojne zaburzały nasz spokój, ale jednocześnie skłoniły do refleksji – jak możemy się bronić przed brutalnymi warunkami atmosferycznymi?  W tym poradniku zaprezentujemy zbiór bardzo praktycznych porad, które pozwolą wam przetrwać deszcz.

1. Dobierz takie buty, które mają bonus do obrony przeciw deszczu. Ewentualnie załóż, w których uciekniesz przed deszczem. Musisz biec szybko. Bardzo szybko.

batman

2. Naucz się pozycji bojowych przeciwko samochodowym oblewaczom. Proponujemy 3 postawy:

  • na żółwia (kucamy i ochraniamy tym samym całe ciało przed falą wody)

 

  • na szturmowca.Stoimy w pozycji bojowej z parasolką w ręku, oczekując oceanicznej fali wody z kałuży.

 

  • na męczennika. Widząc niebezpiecznie zbliżający się samochód, odrzucamy parasolkę w bok i bierzemy na klatę całą falę. Niech kierowca wie, że nie jesteśmy słabiakami.

drag

3. Jeżeli dojdzie do stanu “zmoczenia” idziemy do najbliższego sklepu z odzieżą na wagę i zaskakujemy  naszych znajomych nową kreacją.

moda

4. Załóż odpowiedni strój na deszczową pogodę.

nurek

5. Ludzki organizm składa się z około 60% wody, więc co za różnica, że zyskamy kilka więcej wychodząc na deszcz?

woda

Maciej Miechowski