Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Trzy dobre wiadomości dla fanów kabaretu Paranienormalni. Panowie ruszają niebawem w trasę, poszukują nowego członka grupy oraz wystąpią w programie tv.

Kabaret Paranienormalni zawiesił swoją działalność w grudniu 2017 roku. Tercet postanowił zawiesić działalność, o czym poinformował swoich fanów na facebookowym fan page’u. Paranienormalni to jedna z najpopularniejszych grup kabaretowych w naszym kraju,  założona w 2004 roku przez Roberta Motykę i Igora Kwiatkowskiego. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk. Pomimo, iż kalendarz grupy pękał w szwach, panowie postanowili przerwać działania w ramach grupy. Paranienormalni występowali w niezmienionym składzie jedynie do końca 2017 roku, kiedy to szeregi grupy opuścił Igor Kwiatkowski. „Od nowego roku każdy z nas będzie realizował swoje plany. Nie opuszczamy sceny, więc na pewno spotkamy się całkiem niedługo z nowymi programami” –  napisali na swoim fan page’u. Dziś na ich FanPage’u pojawiła się krótka informacja o powrocie na scenie!

Kochani, już niedługo ruszamy ponownie w trasę! 🌏 🚐 Zanim to nastąpi, musi poszerzyć skład naszego zespołu. W lutym…

Opublikowany przez Paranienormalni Profil Oficjalny na 10 stycznia 2018

Skład zespołu nie jest znany 

W składzie zespołu pozostał współzałożyciel grupy, Robert Motyka wraz z Michałem Paszczykiem i „szarą eminencją” grupy – Rafałem Kadłuckim. Panowie zaplanowali dwa CASTINGI, podczas których wybiorą nowego Paranienormalnego. Jeden casting odbędzie się we Wrocławiu (miasto Michała Paszczyka) drugi – w Warszawie. Więcej informacji zostanie podanych w lutym. 

red.