PLCdcRPFt0m

VI rocznica zagadkowej śmierci dokonanej na Hance Mostowiak przez kartony za nami. Ta groteskowa scena z najbardziej popularnego z seriali telewizyjnych zapadła chyba każdemu w pamięci. 

7.11.2011, wtedy to został wyemitowany sławny odcinek serialu M jak Miłość, w którym to doszło do najbardziej spektakularnej katastrofy w historii telewizji. Hanka Mostowiak (grana przez Małgorzatę Korzuchowską)  jadąc autem uderzyła w stojące przy drodze kartony. Zmarła w szpitalu wskutek pęknięcia tętniaka w mózgu.

To niecodzienne wydarzenie wstrząsnęło fanami serialu i dało początek tysiącom memów i internetowych przeróbek. Hanka Mostowiak swoim wypadkiem ściągnęła przed telewizory ponad 8 milionów widzów, był to 862 odcinek serialu „M jak Miłość”.

Kabaret Neo-Nówka postanowił powrócić do tych tragikomicznych wydarzeń. Na swoim facebook’owym profilu Panowi napisali: „Pamiętamy i nie spoczniemy zanim nie dojdziemy do prawdy🤓” – zachęcając i zapraszając tym samym do obejrzenia parodii przez nich stworzonej. 

„K jak Kartony” to 4 odcinkowa parodia serialu stworzona przez kabaret Neo-nówka kiedyś, kiedyś w odległej galaktyce. „K jak Kartony” to serial dla prawdziwych twardzieli, ludzi o mocnych nerwach. Po obejrzeniu tego serialu nic już nie będzie takie same” – czytamy na oficjanym kanale YouTube.

Zobaczcie sami:

red.