Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Cezary Żak nową gwiazdą „Ucha Prezesa”. Kogo zagra jeden z ulubionych aktorów komediowych Polaków?

Cezary Żak to kolejny znany aktor, który dołącza do obsady „Ucha prezesa”. W pierwszym odcinku drugiego sezonu zobaczyliśmy Andrzeja Seweryna, który wcielił się w rolę Jarosława Gowina. To wykonanie spodobało się samemu wicepremierowi, który zamieścił na Twitterze zdjęcie prezentu i listu do aktora. „Z podziękowaniami dla Pana Andrzeja Seweryna za znakomitą rolę w »Uchu Prezesa«” – napisał polityk.

 

W kolejnych odcinkach serialu Roberta Górskiego pojawi się nowy bohater, którego zagra Cezary Żak, o czym poinformował na swoim profilu. Oto moje kolejne wcielenie.Może zgadniecie kto? i gdzie? – napisał na Facebooku Żak. Fani nie mają wątpliwości. Gwiazdor „Rancza” oraz „Miodowych lat” prawdopodobnie wcieli się w wiceministra spraw wewnętrznych i administracji Jarosława Zielińskiego. Tak przynajmniej wynika z jego charakteryzacji, w której internauci dopatrzyli się podobieństwa z tym właśnie politykiem.

 

 

 

Oto moje kolejne wcielenie.Może zgadniecie kto?i gdzie?

Opublikowany przez Cezary Żak na 25 września 2017

„Ucho Prezesa”  to miniserial polityczny, stworzony przez Roberta Górskiego (Kabaret Moralnego Niepokoju). Sam Robert wciela się w nim w TEGO Prezesa, w TYM gabinecie, na TEJ ulicy. 

red.