Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/:/home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/php:/opt/alt/php74/) in /home/klient.dhosting.pl/robertmotyk/syroop.pl/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

W telewizji WP, która dostępna jest także w naziemnej telewizji, już dziś wystartuje nowy cykl „Mistrzowie Kabaretu”. W pierwszych trzech odcinkach będzie można obejrzeć ostatni program Kabaretu Moralnego Niepokoju „Jerzyk dzisiaj nie pije”. 

Prezentowane w programie skecze zostały zarejestrowane podczas występów w warszawskim Teatrze „Capitol” 8 i 9 maja tego roku. Program „Jerzyk dzisiaj nie pije”, który będziemy mogli obejrzeć w pierwszych odcinkach cyklu, jest granym jeszcze w 2016 roku zbiorem skeczy i piosenek. Na program składa się wiele hitów takich jak np. „Palenie” czyli rozmowa dwóch właścicieli psów, „Monolog strażaka” opowiadającego o życiu w ochotniczej straży pożarnej czy tytułowego skeczu „Jerzyk dzisiaj nie pije”, który zyskał popularność po zaprezentowaniu go na antenie TVP podczas festiwalu kabaretu w Koszalinie.  Gwarantowany świetny program, którego fan kabaretu nie może pominąć. W ramach cyklu producenci zapowiadają występy najlepszych komików w Polsce. Obok Kabaretu Moralnego Niepokoju wystąpią w tym cyklu także kabaret Jurki, Ani Mru Mru oraz Grzegorz Halama. Całość poprowadzi Maciej Orłoś.

Pierwszy odcinek obejrzeć będzie można już dziś 28.05 o godzinie 17.15. Kolejne odcinki emitowane będą co tydzień- w piątki o 19:50 i powtórki w niedzielę o 19:00.

Damian Zakrzewski